Štítek Reklama

Monitor: Duckface

 • Album
cover alba
 • Monitor

  Duckface

  Vyjde 23. 12. 2013 u Monitor music.

  Pražští Monitor, kteří ve své hudbě míchají pop a rap, právě vydali nový singl s názvem Duckface. Jedná se o první ochutnávkou z připravovaného alba, které vyjde během jara 2014. Videoklip na Duckface vznikl v uvolněné a spontánní atmosféře během jednoho večera a věnuje se tématu, které na nás kouká na každém kroku a to sociálním sítím. Monitor vše prezentuje s nadhledem a notnou dávkou sebeirionie. Zajímavostí pro fanoušky byla možnost sledovat průběh natáčení díky on-line foto reportu sdílenému na Instagram.

   

  Monitor to je Kany a Noise, kteří se na hudební scéně pohybují již delší dobu a mají za sebou působění v rockových kapelách jako Kurtyzány z 25. Avenue, Birds and Wolves, Orangecap, Kissing the Gravestone, atd.. Roky strávené objížděním klubů a festivalů po celé republice společně s touhou po hledání ideální formy na vyjádření svého emočního přetlaku a frustrací dala vzniknout Monitoru, jehož hudební výraz možné definovat jako mozaiku složenou z elektroniky, rapu a popu. Ruku v ruce s texty, které jsou plné osobních zpovědí i komentářem každodenního života dvou týpků, kteří se nebou srmtelně vážně a kteří kašlou na žánrová klišé.

   

  Monitor je na tuzemské hudební scéně zatím relativně novým pojmem, ale za rok své existence toho má za sebou již dost. Debutové album (natočeno a vydáno ve vlastní režii jako free download) sklidilo pozitivní reakce u fanoušků i kritiky a dvě skladby se dočkaly i obrazového zpracování (Ples Karikatur a Jednou). Kapela se během podzimu účastnila akcí Bounce!Bounce! v řežiji Karla Burijánka (SUNSHINE) a v současné době kromě vlastního nového alba také připravuje společné EP s nadějnými Djs ThemDarnedTeenagers.  

   

  MONITOR FACEBOOK http://facebook.com/monitormusic

  MONITOR - DUCKFACE (videoklip) http://youtu.be/xwVYXj2W9Sc

Mohlo by tě také zajímat

 • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama