Štítek Reklama

Petra Charlotte Savaskan: SuperGirl

 • Album
cover alba
 • Petra Charlotte Savaskan

  SuperGirl

  Vyjde 11. 3. 2014 u Tomáš Zindler.

  Petra Charlotte Savaskan - zpěvačka a sólistka narozena v Prostějově. Studovala hudební vědy na FFUP a konzervatoři při státní univerzitě v Istanbulu.

  A právě vyšel její videoklip k songu SuperGirl z dílny producenta a režiséra Tomáše Zindlera, autora například filmu Route 66 - Mainstreet U.S.A.!

  Co víme o Petře Charlotě Savaskan? Mladá žena, nevelká vzrůstem, zato velká svým hlasem. Členka opery Moravského divadla Olomouc, zpěvačka jazzové kapely Stardust Band, sólová zpěvačka. Po nedávném návratu z Turecka se seznámila právě s nynějším producentem a začali tvořit.

  Nedávná prvotina byla skladba Noční, autorem hudby byla Petra, text a arrange Tomáš Zindler.

  Nynější píseň SuperGirl má právě turecké kořeny. Tomáš se v písni opřel do dívek, které vyráží na diskotéky hledat blahobyt a nechávají se zvát od pánů bez toho, aby musely sáhnout do kapes. A jak to vše dopadne - to se dovíme v klipu, který k písni vznikl a ve kterém si zahrál i moderátor rádia Kiss Vlasťa Macík, coby pán hledající svou krásku.

  Odkaz na klip: http://youtu.be/1oE8lr8aCC4

  Kromě jazzového zpěvu Petra vyniká ve zpěvu klasickém, je talentovaná altová zpěvačka právě ve zmíněném Moravském divadle. Také natočila své první CD Stardust Band s jazzovou tématikou a nyní chystá se svým producentem novou popovou kompilaci.

Mohlo by tě také zajímat

 • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama