Štítek Reklama

Zlatka Bartošková: ŽIVÁ

 • Album
cover alba
 • Zlatka Bartošková

  ŽIVÁ

  Vyjde 15. 9. 2012.

  Album ŽIVÁ natočila Zlatka Bartošková se skupinou Nocturno Radima Linharta v roce 2012 v jeho studiu CAT v Kosoři. Je jejím druhým albem, to první pod názvem Blues poslední naděje vzniklo v roce 2011 ve studiu Lumeco v Praze, také ve spolupráci s Radimem Linhartem a skupinou Linhart Swingers.

  Temperamentní zpěvačka původem z Olomouce vystudovala obor zpěv na Lidové konzervatoři u  profesorky Mlejkové. Poté, co se zúčastnila několika celonárodních  pěveckých soutěží (Intertalent, Zlatá Loutna, nebo Děčínská kotva), začala se zpívání věnovat profesionálně. Slyšet jste jí mohli třeba jako členku orchestru Ladislava Bareše, orchestru Václava Zahradníka, orchestru Jiřího Pecháčka, skupiny KTO, Ostravského rozhlasového orchestru, nebo AUS-VN Rudolfa Koudelky.

  Písně přímo na míru jí napsali například skladatelé Jindřich Brabec, Mojmír David, Jiří Kahánek a Tomáš Pergl, texty např. Jaroslav Šprongl, Pavel Cmíral, Dučica Zímová, Romana Radová, či Václav Renč.

  V současnosti je možné Zlatku vidět zejména na malých pódiích a v klubech jako například Art Space Řetízek, Jiný kafe nebo Blaze na Žižkově. A to buď s větší kapelou, nebo v komornějším duchu v nové sestavě MUSICA VERAZ s Miladou Karez a Jirkou Šámalem.

  www.zlatabartoskova.estranky.cz

   

Mohlo by tě také zajímat

 • Rychlovka
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama