Štítek Reklama
2. 3.2010

30 Seconds To Mars vystoupí poprvé samostatně v Česku

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

30 Seconds To Mars - Autor fotografie: Foto MySpace kapely

Z Kalifornie dorazí ve čtvrtek 18. března rocková kapela 30 Seconds To Mars. V pražské Incheba Areně ji čeká první samostatný koncert u nás, na kterém představí poslední desku This Is War. Těšit se můžete na rockový nářez s odskoky do světa U2 nebo Linkin Park.

30 Seconds To Mars, skupina kolem frontmana Jareda Leta, se v Česku objevila už v roce 2007, tehdy ale jen předskakovala tehdy populárnějším Linkin Park. Druhá návštěva Prahy už bude ale jen režii muzikantů z Los Angeles.
Fanouškům totiž 30 Seconds To Mars představí skladby z čerstvé třetí řadové desky This Is War, kterou produkoval spolupracovník U2 Flood a podílel se na ní například i rapper Kanye West. Zajímavostí je, že na This Is War jsou slyšet sbory, které z části nazpívali fanoušci skupiny.
"Na desce není mnoho míst, která by neburácela horečnatým vzrušením," píše v recenzi americký Billboard a poukazuje hlavně na skladbu Vox Populi (poslechněte si tady). Magazín Slant zase zvuk třetí desky 30 Seconds To Mars připodobňuje ke kombinaci emo-popu zmíněných Linkin Park a typického "komerčního" rocku v podání U2.

Taková normální rodinka
Kapela 30 Seconds To Mars vznikla roku 1998 jako malý rodinný projekt, Jared Leto se chopil kytary, jeho starší bratr Shannon začal s bicími. V současné době trojici hudebníků doplňuje kytarista Tomo Miličevič a na koncertech i basák Tim Kelleher. Dříve na jeho postu působil Matt Wachter, který z kapely v roce 2007 nečekaně odešel.
Pod vydavatelstvím EMI vydala kapela v roce 2002 své první album s názvem 30 Seconds To Mars.

Podívejte se na klip kapely 30 Seconds To Mars ke novinkové skladbě Kings And Queens. Všimněte si "Edgovsky U2ovské" kytary

30 Seconds To Mars
Kdy:
18. března
Kde: Incheba Aréna, Praha 7, Výstaviště
Čas: 19:30
Vstupné: 645 Kč v sítích TicketoproTicketportal

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama