Štítek Reklama
12. 1.2016

4 nejlepší reklamy roku 2015: Zasmáli jsme se, ale také nám ukápla slza

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Reklamy jsou čím dál tím více vypracovanější a originálnější. Jaké byly podle nás nej v roce 2015?

  • John Lewis – Obchodní dům se opět ukázal s naprosto dokonalou reklamou, která vás chytne za srdce a ukápne i slza. Jedná se o vánoční reklamu, zobrazující příběh malé holčičky, která pomocí teleskopu objeví na Měsíci staříka. Ten je tam chudák sám a holčička se s ním snaží nějak zkontaktovat. Jak to nakonec dopadlo?

  • Edeka - Reklama obchodu Edeka. Brečet budete a hodně. Troufnete si na to? Hlavní účinkující je dědeček, který tráví čas sám a jeho rodina se na něj nepřijede ani podívat. Posílají mu jen vánoční pohlednice a nechávají vzkazy. Dědeček je tedy i na Štědrý den sám. Rodině přijde parte o jeho smrti… Podívejte se, jak to skončilo.

  • Love Has No Labels – Cílem této kampaně bylo otevřít lidem oči ve smyslu lásky, která nezná hranic. Nedělá rozdíly ve věku, pohlaví či náboženství. Reklama je krásně zpracovaná.

  • Reklama na španělskou loterijní společnost - Koho by to napadlo, že rozpláče svět? Má totiž něco, co se jen tak nevidí – kouzelný příběh. Osamělý strážce Justino pracuje v továrně na figuríny. Každý večer poslušně vstává v deset hodin a jde do práce hlídat.V opuštěné továrně se nudí, a proto dostane nápad, jak rozmístit figuríny po kancelářích pracovníků, aby jim tak udělal další den radost a zpříjemnil den. Zaměstnanci jsou nadšení a mají ohromnou radost. Potom se stane něco opravdu úžasného. Podívejte se na video, ale připravte si kapesník...

Doják: Muž požádal o ruku svou anorektickou přítelkyni hodně originálním způsobem

Skandál: V dětském magazínu Čtyřlístek byl nakreslen sex. A hned 2x!

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama