Štítek Reklama
13. 9.2016

5 lidí odhalilo šokující detaily svých erotických snů

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Shutterstock.com

S jakými peprnými historkami se lidé svěřili webu Thoughtcatalog.com tentokrát? Co se jim zdálo.

  1. "Jsem veterinář a mám rád zvířata, ale nikdy jsem na ně nepohlížel v sexuálním smyslu. Před pár týdny se mi zdálo, že mám vztah s kozou. Včetně sexu. Fakt mě to vyděsilo," Claus (27).
  2. "Ve svém nejdivnějším snu jsem chodila od domu k domu a prodávala jsem své panenství za tisíc dolarů. Každý chlap mi na to kývnul..." Claire (33).
  3. "Moje máma je sexy ženská a co si pamatuju, kluci z mého okolí mi to pořád říkali. Asi proto se mi zdál sen, jak máme s mámou sex. Svedla mě a já jí cucala bradavky. Probudila jsem se a cucala jsem si palec," Carlyle (29).
  4. "Vždycky jsem tíhla k BDSM. Jednou se mi zdálo, jak biju manžela pingpongovou pálkou přes zadek. Prosil o víc. Pak jsem byla celá od krve a on taky a najednou jsem zjistila, že jsem ho omylem zabila," Hayley (28).
  5. "Mám dvojče a od té doby, co nám bylo šestnáct let, nás kluci lákají k nějakým sexuálním hrám... V tomhle snu nám nějaký kluk v baru nabídnul za hrátky tisíc dolarů a protože jsme potřebovaly peníze, kývly jsme na to. Pak jsem ale narazila do zrcadla... Jsem sebou znechucená," Samantha (22).

6 přiznání lidí: Jaký byl jejich nejerotičtější zážitek?

4 příběhy: Jaké to je mít sex s MILFkou

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama