Štítek Reklama
26. 5.2016

6 důvodů, proč vám sociální sítě zničí vztah ještě předtím, než ho máte

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Shutterstock.com

Ach ty sociální sítě. Kdo dnes nemá Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat... Jako by nebyl. Jsou super, ale taky mají stinné stránky. Jak vám ničí vztahy, ještě než si něco s někým začnete?

  1. Fotky. Až spolu začnete chodit, budete se fotit a dávat snímky na sociální sítě. Budete na nich vypadat spolu dobře? A pokud ne, jak ten vztah může fungovat?!
  2. Stalking. Než vyrazíte na první rande, pěkně si ho / ji proklepnete na Facebooku. Logicky. Fotky s ex, z párty, ... A pak omylem dáte like fotce dva měsíce staré. No a teď si můžete zrušit účet a odstěhovat se do Číny, vaše stalkerství bylo totiž prozrazeno.
  3. Lehké děvy. Dřív to byly prostitutky, dnes si na sociálních sítích říkají modelky prádla, fitnessky a bikiny. Pokud je váš budoucí bývalý sleduje všechny, asi byste měla začít cvičit.
  4. Nelajkuje. Už se spolu bavíte týdny, máte se i na sociálních sítích a nic vám nelajkuje. To je špatné znamení. Tak ho / ji zase začnete stalkovat (viz bod 2), abyste zjistili, jestli lajkuje jiným. Pokud ano, váš optimismus je tentam a jdete skočit z okna. Ještě předtím ale nahodíte polonahou fotku (viz bod 3). To by bylo, aby nic nebylo!
  5. Nic s vámi. Dobře, začali jste spolu randit. A on / ona ještě nepublikovali žádnou fotku s vámi?! Přes palubu!
  6. Neodepisuje. Neodepisuje na smajlíka, ale v klidu komentuje na Facebooku nebo dává fotky na Instagram. O důvod víc mu / jí napsat esej o svých citech.

39 děsivých věcí, které řekly děti svým rodičům, které je vyděsily až do morku kostí: Chci ti sloupat celou kůži

5 mýtů o sexu, které vám musíme vyvrátit. Podívejte se pravdě do očí (a nejen tam)

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama