Štítek Reklama
11. 11.2015

7 tajemství ze života Beyoncé: Trpěla depresemi (kdo ne) a měla finanční potíže (kdo ne?!)

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Krásná, slavná a úspěšná, to je Beyoncé. Jaká jsou ale její tajemství?

  1. Finanční problémy - Beyoncé má nyní asi 250 milionů dolarů, ale v minulosti tomu tak nebylo. Rodiče počítali každou korunu. Matka Tina byla dokonce obviněna z nějakých podvodů a museli vyhlásit osobní bankrot.
  2. Zlomená rodina - Rodiče se rozdělili v roce 1995. Tina se s Beyoncé a Solange přestěhovala do malého městského domu, ale finančních problémů se nezbavila. Dokonce jim chtěli vypnout vodu a elektřinu.
  3. Deprese - Beyoncé se tehdy vytratil úsměv ze rtů a byla v depresích. Uzavírala se ve svém bytě a nechtěla s nikým komunikovat. Bohužel jimi nárazově stále trpí.
  4. Životní trauma - Když bylo popové hvězdě patnáct let, zemřel její milovaný učitel. Podlehl při boji s rakovinou. Díra v srdci se jí prý nikdy nevyplnila.
  5. Útěk z místa činu - Zpěvačka prožila děsivou autonehodu. Spolu se svým tehdejším přítelem, bratrancem a jeho přítelkyní jeli po dálnici nedaleko Houstonu. Auto ale narazilo do jiného a několikrát se převalilo. Beyoncé od této nehody utekla. Měla prý strach z reportérů.
  6. Léčba - Otec zpěvačky se léčil ze závislosti na sexu.
  7. Nezájem - Když si Jay-Z řekl poprvé o její číslo v roce 2011, Beyoncé prý neměla zájem. Nakonec ji ale dostal!

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama