Štítek Reklama
29. 8.2016

9 inspirací, jak se pomstít ex (doufáme, že neskončíte ve vězení)

 • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Shutterstock.com

Všichni máme bývalku nebo bývalého, prostě ex. Vztah nám trval den, týden, měsíc, jeden rok nebo více. Ne vždy to skončí bezbolestně a leckdy je z toho skutečná válka Roseových. Jestli máte pocit, že s vámi ex pěkně vyběhl / a, tak je čas na menší odvetu. V mezích zákona, pokud možno.

 1. Je zajímavé předstírat těhulku. Na rozjezd je to trochu drsné, to uznáváme. Stačí si dát pod mikinu nafouknutý balón a spočítat si plus minus termín. Pod odeslanou fotku stačí napsat: “Tvoje!”. Efekt vystrašení bývalého je zaručen. Varianta pro chlapce bohužel neexistuje. (Zatím, jinak bod č. 2)
 2. Stát se boháčem. Funguje na 90 procent ženské populace. Samozřejmě, že nejlepší je fotka v bulváru s popiskem: “Pár dní po rozchodu s přítelkyní vyhrál xxx milionů.” Pro chudší je vhodné si půjčit Ferrari a túrovat ho místo árií pod oknem bývalé lásky.
 3. Vyspat se s jeho (její) ségrou. Nebo s bráchou.
 4. Vypít mu / jí rybičky. Hlavní je ovšem váš výkon s polknutím postnout na Youtube.
 5. Začít psát vyčítavé dopisy. Komu? No přece jejím / jeho rodičům. Přiznejme, je to trochu dost trapné, ale je to pro ex peklo. Obsah dopisů je trochu irelevantní. Stačí vyčítat a něco nepodstatného chtít. Obálky mohou být vystaveny v neoficiálním rodinném albu hezkých pár let a to je pro vás ta sladká pomsta.
 6. Nevracet si věci. Trapné, ale správně trýznivé. Po delší době (měsíc) někdo z dotčených napíše dopis (viz bod 5.).
 7. Přesměrovat jeho / její  poštu do Alleppa (Google napoví).
 8. Schovat sardinky. Kde? Je třeba mít přístup do jeho nebo jejího bejváku. Doporučujeme teď na prahu podzimu umístit dáreček kdekoliv za radiátorem…Jo a otevřete je.
 9. Dát jeho / její kontakt na erotická fóra. Myslíme tím s fotkou a emailem. A ne na jedno, ale na všechny. Tak a je to. Tedy až do příštího rozchodu.

Co o vás prozradí prsty na nohou?

Seznamte se s nejkrásnějšími dvojčaty internetu: Jsou to fakt kočky

Mohlo by tě také zajímat

 • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama