Štítek Reklama
 • Mobilní aplikace:
  • YouRadio v mobilu

   Služba YouRadio Koule.cz je chytré internetové rádio, které umožňuje zdarma poslouchat muziku podle vybraných žánrů, interpretů a dále jej přizpůsobovat svému vkusu.

   stahnou aplikaci z google play

  • Rádio Tycoon

   Vybuduj si vlastní rádio, vyber muziku a vydělej vysíláním balík. Vyber hudbu, kterou budeš hrát, nakupuj super vybavení, vybav interiér rádia stylovými doplňky a získej co nejvíc posluchačů a vydělávej na reklamě.

   stahnou aplikaci z google play

  • Čtečka Koule.cz

   Nyní si budete v mobilní verzi moci číst i články o muzice - aplikace Koule.cz Vám nabízí řadu našich textů tak, abyste je měli pokaždé po ruce - ve svém chytrém telefonu nebo na tabletu.

   stahnou aplikaci z google play

  • YouRadio v mobilu

   Služba YouRadio Koule.cz je chytré internetové rádio, které umožňuje zdarma poslouchat muziku podle vybraných žánrů, interpretů a dále jej přizpůsobovat svému vkusu.

   app store

  • Čtečka Koule.cz

   Nyní si budete v mobilní verzi moci číst i články o muzice - aplikace Koule.cz Vám nabízí řadu našich textů tak, abyste je měli pokaždé po ruce - ve svém chytrém telefonu nebo na tabletu.

   app store

Novinky

 • 6. 7.2009

  Comeback hravých Blur je jednou z hlavních událostí tohoto léta motiv článku

  Jeden z nejočekávanějších comebacků tohoto roku přinesl měsíc červen. Na koncertní pódia se vrátili Blur, slavná britská kapela, která zazářila zejména v první polovině devadesátých let. Zprvu velcí kamarádi, kteří se později začali nenávidět, se opět udobřili a společně vyrazili na první velké turné po pěti letech.

 • 6. 7.2009

  Blur nabízejí své zásadní skladby. Každý si něco vybere motiv článku

  U příležitosti velkého comebacku a zároveň oslavy dvacetiletého výročí britské kapely Blur přichystali dnes už pánové ve středním věku nové výběrové album. Nejedná se o první desku tohoto druhu, již před devíti lety vydali své Best Of. Ale aktuální kompilační dvojdisk Midlife: A Beginner´s Guide to Blur má trochu jiné poslání.

 • 6. 7.2009

  Veřejní nepřátelé v kině nestřílejí naprázdno motiv článku

  I třicátá léta měla své celebrity. Mezi největší patřil bezesporu Veřejný nepřítel č. 1, jak jej označil zakladatel FBI J. Edgar Hoover – John Herbert Dillinger. Na jedné straně elegantně a mazaně provedené bankovní loupeže, na druhé nekompromisní střety s policií, po kterých zůstávaly tratoliště krve. Dvakrát ho zadrželi a postavili před spravedlnost, dvakrát se mu podařilo utéct z vězení. Není tedy divu, že látka stále nepřestává filmaře fascinovat.

 • 6. 7.2009

  Záleží jen na velikosti? Odpověď našli diváci na MFF Karlovy Vary motiv článku

  Nedělní ráno po deštivém a bouřkami nabitém dni vyšlo nad Karlovými Vary slunce. Začal den jako stvořený pro procházky lázeňskou kolonádou. V některém z mnoha stánků jste mohli zakoupit tradiční karlovarský hrníček a ochutnat minerální vodu přímo ze zdroje. Vyhřáté lavičky, kavárny a improvizované bary lákaly k usednutí, dalo se lelkovat a třeba i zkoumat, jestli nabílený panák – živá socha – na chvilku nevypadne ze své role. Jenomže žádný kovaný filmový fanoušek tady nemá času nazbyt.

 • 5. 7.2009

  Na Creamfields letos nepršelo. I tak přišlo jen 4000 lidí motiv článku

  Dvoudenní festival taneční hudby Creamfields na břeclavském letišti přilákal jen 4000 lidí. Pořadatelé očekávali dvojnásobek návštěvníků. Stejně jako loni, kdy akci rozprášil vítr a bouře, přesto ji navštívilo 7000 lidí, sehrálo i letos počasí významnou roli. Polojasná obloha hrozila i podle předpovědi meteorologů přeháňkami a bouřkami. Nakonec ale nepršelo.

 • 5. 7.2009

  Dobře placená procházka je moralistická pohádka, tvrdí Miloš Forman motiv článku

  Sobota už byla festivalovým dnem, jak má být. Pokladny v obležení téměř od úsvitu, první projekce pro ranní ptáčata už od půl deváté a čilý ruch okolo hotelu Thermal dával tušit, že 44. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech už opravdu začal. Hlavní postavou dne byl režisér Miloš Forman. Do své rodné vlasti přijel režisér žijící v USA představit ve světové premiéře nový film Dobře placená procházka.

 • 4. 7.2009

  Korejská Matka odstartovala 44. ročník MFF Karlovy Vary motiv článku

  Slavnostním večerem v hotelu Thermal oficiálně začal 44. ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Ti velmi šťastní mohli být přímo v sále, kde je programem provázel Marek Eben. Ostatní měli možnost sledovat přenos v televizi. A ti, kdo se necelou hodinu předtím nacházeli v blízkosti Thermalu, zahlédli příjezd první „várky“ nejznámějších festivalových hostů.

 • 4. 7.2009

  Lidi, co hrajou z počítače, za dýdžeje nepovažuju, říká vyznavač kultury desek DJ Nox motiv článku

  DJ je bezpochyby jednou z nejdůležitějších postav na tanečním battlu. Soutěžícím totiž pouští hudbu dle vlastní libosti, ti se pak s ní musí chtě nechtě vypořádat. DJ Nox patří mezi nejlepší české battle DJs. Oproti svým kolegům hraje pouze z desek. Od 5. do 12. července bude opět vystupovat na Street Dance Kempu, prestižní české akci, na kterou se tradičně sjíždějí nejlepší světoví tanečníci.

 • 3. 7.2009

  Poslechněte si redaktorku Koule.cz na vlnách FoxyRádia motiv článku

  Redaktorka Koule.cz Jana Julínková, naše zpravodajka na karlovarském filmovém festivalu, bude každý den v 17:00 hostem FoxyRádia. Poslechněte si její postřehy ze světa filmu, jehož pupek teď týden leží v západních Čechách!

 • 3. 7.2009

  Novoromantik Morrissey zazpívá vyprodané Arše motiv článku

  Po lístcích na znenadání ohlášený pražský koncert bývalého frontmana The Smiths Morrisseyho se jen zaprášilo. Datum jeho vystoupení - vůbec prvního v Česku - se blíží: den D pro fandy vypravěče nové doby Morrisseyho je 9. června.

 • 3. 7.2009

  Kam v létě za tancem? Na festivaly a do tanečních studií motiv článku

  Léto, prázdniny, rekreace – to je ideální čas pro pouliční tanec. Street dance se objeví na mnoha akcích: SDK, Hip Hop Jamu nebo na libereckém Babylon Rooftop festivalu. Většina tanečních škol ukončila sezónu a vypravila své svěřence na letní workshopy a soustředění. Vyhnout se tanci bude tyto prázdniny velmi těžké…

 • 3. 7.2009

  Co jíst na festivalech? Pryč od klobás a párků! motiv článku

  Na hudebním festivalu je samozřejmě nejdůležitější vychutnávat si hudbu. Ale nejpozději následující ráno už každý zatouží po něčem dobrém k snědku. Co všechno si můžete na českých festivalech dopřát a kolik vás to asi bude stát?

Přehled starších novinek
iStyle
Štítek Reklama