Štítek Reklama

Novinky

 • 15. 9.2009

  Hudebním počinem roku je návrat Europe. Alespoň pro Vlastu Horvátha motiv článku

  Zastihla jsem ho v posilovně, kde si dával do těla - a energií přímo sršel. Vlasta Horváth je dobře naladěný i přesto, že se nedávno rozešel se svou původní kapelou.

 • 14. 9.2009

  Zájem o SuperStar měli v Bratislavě Peter Nagy i druhá Aneta, ta hrála na ulici motiv článku

  Casting Česko Slovenské SuperStar v Bratislavě se konal v den, kdy zemřel Michael Jackson. Dvěma hlasy tentokrát disponoval Palo Habera. V polovině výběrového řízení musela ze slovenské metropole odletět na koncert do Německa porotkyně Marta Jandová, členka skupiny Die Happy. Televize Nova i Markíza poprvé většinu sprostých slov porotců vypípávaly, podle zdrojů Koule.cz ze strachu z velké pokuty od Rady pro rozhlasové a televizní vysílaní v obou zemích.

 • 14. 9.2009

  Ve škole byla Ewa Farna letos jen jednou, zato chystá desku a turné motiv článku

  Šestnáctiletá Ewa Farna vypouští do světa pilotní singl a klip z nové desky Virtuální, která vyjde v říjnu. Na turné vyrazí v listopadu, příští rok ji čeká Slovensko a Polsko. Těšit se můžeme na tvrdší songy i barevné převleky.

 • 14. 9.2009

  Kanye West jako hulvát a Lady GaGa v krvi. I to byl večer cen MTV Video Music Awards motiv článku

  Nejlepším videoklipem roku v MTV Video Music Awards se stal hit Single Ladies od Beyoncé. Cenu za nejlepší mužské video si odnesl T.I. za Live Your Life, cenu za ženské video pak country zpěvačka Taylor Swift. Objevem roku se stala Lady GaGa. Předávání cen proběhlo včera v newyorském divadle Radio City Music Hall. Pozvání opět přijaly celebrity první velikosti. A nouze nebyla ani o skandály.

 • 14. 9.2009

  V Brně na SuperStar zněli skvělí Queen a Duffy i tragická Aguilera motiv článku

  Třetí díl Česko Slovenské SuperStar věnovala Nova brněnskému castingu, který proběhl na místním Výstavišti. Dvěma hlasy tentokrát disponoval porotce Ondřej Hejma. Jednou z výrazných hvězd brněnské zastávky SuperStar byl metrosexuál Leo (19) anebo Petr (18), který hlasově připomínal legendu z kapely Queen – Fredieho Mercuryho.

 • 13. 9.2009

  Tašky zůstaly doma, v Arkádách Pankrác řádila Dance Celebration motiv článku

  Do zánovního pražského obchodního centra Arkády Pankrác se nechodí jen nakupovat. Včerejší noc se celý třípatrový prostor změnil ve velký taneční parket. Na čtyřech stagích pouštěli hudbu nejen DJs z pražských klubů, ale i světová jména - DJ Laurent Wolf, Alex Gaudino z Itálie a Olav Basoski z Holandska. Podívejte se, jak to v Arkádách na největší evropské akci svého druhu vypadalo.

 • 13. 9.2009

  Denně vožralej, skandovalo na koncertě Kabátu přes 60 tisíc lidí motiv článku

  Když před dvěma desítkami let začínali jezdit po zábavách, asi by nikdo nevěřil, že o několik let později prodají 60 tisíc lístků na narozeninový koncert. Včerejší show sice nepřinesla žádná velká překvapení, ale nic naplat: lehce zapamatovatelné texty bez hlubšího významu a trocha drsnějších riffů na Čechy prostě platí.

 • 12. 9.2009

  Karel Gott z Chicaga: "Půl hodiny jsem přidával!" motiv článku

  Zpěvák Karel Gott (70) zahájil v noci na dnešek v Chicagu své dlouho očekávané severoamerické turné. Do Copernicus Center si český národní poklad přišly poslechnout stovky Čechů, Slováků, Němců, Poláků a Rusů. „Půl hodiny jsem přidával,“ prozradil v exkluzivním rozhovoru pro Frekvenci 1 šťastný Gott, který dorazil na hotel v půl třetí ráno místního času.

 • 12. 9.2009

  Trapas! Organizátoři zrušili rozlučkový koncert s Jacksonem ve Vídni motiv článku

  Rozlučkový koncert s americkým zpěvákem Michaelem Jacksonem, který měl proběhnout 26. září ve Vídni, skončil ostudou. Pořadatelé ho zrušili!

 • 12. 9.2009

  Když vám YouTube nedá, co chcete, hledejte na Metacafe, Dailymotion nebo O2 Music motiv článku

  Fenomén počátku 21. století. Zřejmě tak by dnes kronikář zapsal do historických pramenů službu YouTube. Naši potomci by se dočetli o sdílení videa bez pravidel, které vystřídalo období divokého stahování obsahu. Známe to všichni, stačí si rozečíst zajímavý článek doplněný o neméně exkluzivní videa a ejhle, při pokusu snímek přehrát nám služba nekompromisně oznámí, že už není přístupný.

 • 11. 9.2009

  Když na opuštěný ostrov, tak s Robbiem Williamsem motiv článku

  Singl Bodies z chystané nové desky Robbieho Williamse zřejmě vzbudil v Britech takové emoce, že si kvapem přejí, aby se sympatickým zpěvákem mohli strávit nějaký čas o samotě. Přejí si ho totiž jako společníka na opuštěném ostrově.

 • 11. 9.2009

  Tiësto dorazí po Mácháči do pražské O2 Areny motiv článku

  Nejoblíbenější DJ světa a největší pražská hala. Nizozemec Tiësto a vysočanská O2 Arena. To je program na 18. září.

Přehled starších novinek
iStyle
Štítek Reklama