Štítek Reklama

Novinky

 • 5. 9.2009

  Fotky z Festivalu JoyRide: akrobacie na vodě, rugby na pláži nebo střelba z luku motiv článku

  První den multisportovního festivalu JoyRide přivítal na pražské Císařské louce příznivce extrémního sportu a hudby nepříliš vlídným počasím. Návštěvníci si ale i tak zkoušeli třeba střelbu z luku, z airsoftových zbraní nebo skoky na trampolíně, vše zdarma nebo za malý poplatek. Hudební pódium opak vládli Cocotte Minute. Podívejte se s Koulí, jak to na akci vypadalo.

 • 5. 9.2009

  Jmenuji se Jayne Michael Jacksonová. Po tom zpěvákovi... motiv článku

  Fanoušci zemřelého amerického zpěváka Michaela Jacksona jsou svému idolu věrní až za hrob. Jedna Britka si na počest krále popu vzala jeho jméno.

 • 4. 9.2009

  V anglickém X Factoru kvičí modelky a "rapují" drzí teenageři motiv článku

  V Anglii probíhá šestá řada The X Factoru, který u nás při své premiéře v roce 2008 vyhrál Jiří Zonyga. A jak to jde za kanálem? Podívejte se na povedené zpěváky a "skupiny" - někteří  zpívají skvěle, i když na to z počátku nevypadají. Jiní naopak potvrdili své  podivné, legrační nebo neuctivé chování tím, že nepředvedou nic.

 • 4. 9.2009

  Madonna po kolapsu odpočívá v Jordánsku motiv článku

  Královna světového popu Madonna (51) tento týden sice s úspěchem zakončila v izraelském Tel Avivu své turné Sticky & Sweet, až po jeho konci se ale do médií dostaly informace o tom, že na jednom ze závěrečných vystoupení zkolabovala. Momentálně je zpěvačka na návštěvě Jordánska.

 • 4. 9.2009

  Praha je pro Groove Armadu asi zakletá. Hrála tu jen hodinu motiv článku

  Po menší frašce v roce 2004 a zrušeném letním koncertu Prahu poctila návštěvou britská elektronická skupina Groove Armada. Tiskové zprávy a promoterské texty ujišťovaly, že k dalšímu nezdaru nedojde, a staré rány měla zahojit vizuální show a novinky z připravovaného alba Black Light. Všechno ale dopadlo tak trochu jinak.

 • 4. 9.2009

  Týden v Kouli: Nový školní rok slavíme na Macy Gray a s federální SuperStar motiv článku

  Vítejte v Kostce! Tramvaje a metro jsou už zase plné dětí a studentů, což znamená nejen to, že už si v dopravních prostředcích skoro nesednete, ale hlavně začátek nového školního roku. A jako by toho nebylo málo, 6. září začíná první ročník Česko Slovenské SuperStar. Letos se podle poroty urodilo mnohem víc talentů. Je to jasné, vždyť vybírat z 15 milionů obyvatel obou zemí dohromady je víc, než vybírat z 10 milionů Čechů nebo 5 milionů Slováků :-) Jak celá tahle legrace dopadne a kdo bude novou federální hvězdičkou, to se dozvíme až kolem Vánoc. Ale…

 • 4. 9.2009

  Jacksona konečně pohřbili, v noci u Los Angeles motiv článku

  Přesně 70 dní poté, co zemřel, konečeně pochovali zpěváka Michaela Jacksona (+50). Soukromý obřad v Glendale nedaleko Los Angeles proběhl v noci na dnešek našeho času.

 • 4. 9.2009

  Petr Bende: svůj hlas bych za žádný jiný neměnil motiv článku

  Představujeme vám novou rubriku, kterou jsme pojmenovali V čem jede. Ne, nebudeme vám psát o tom, jaká si kdo pořídil auta, i když i to by mohlo o lecjakém zpěvákovi či herci mnohé napovědět. Nás – a doufáme, že i vás – bude především zajímat, jakou muziku mají rádi naše „celebrity“, jestli si kupují desky nebo chodí na koncerty. Dnes je řada na Petrovi Bende.

 • 3. 9.2009

  Pamatujete na Brutus z Indiánského léta? Křtí v Praze DVD motiv článku

  Nesmělá Klára Issová se spolu s protřelou sestřenou Táňou Vilhelmovou vydá na vesnickou tancovačku. Na pódiu to rozjíždí banda chlápků, nad kterými visí nápis Brutus. Tahle populární zábavová kapela teď křtí DVD. A křest se koná v Praze.

 • 3. 9.2009

  Kryštof má nový singl, cyRáno z filmu 2 Bobule motiv článku

  Kryštof frontmana Richarda Krajča vydává nový singl. Je jím písnička cyRáno, kterou uslyšíme v připravovaném vinařském filmu 2 Bobule.

 • 3. 9.2009

  SuperStar párty? Nuda za vlastní peníze motiv článku

  Televize Nova a Markíza pořádaly včera večer v zahradě pražského paláce Žofín setkání pro novináře a partnery, kteří budou mít od této neděle co do činění s televizní soutěží Česko Slovenská SuperStar. Akreditace a následně samotná akce ale byly tak hlídané, že šlo o jednu velkou nudu s asi stovkou lidí, kde si každý musel za docela velké peníze koupit vlastní pití a jídlo. Jediným světlým článek celé podivné akce byla asi dvacetiminutová vystoupení bývalých finalistů soutěže Anety Langerové (22), Petra Bendeho (32) a Vlasty Horvátha (31).

 • 3. 9.2009

  Dodělala jsem klip, zalila kytky a jela do nemocnice, říká Lucie Vondráčková motiv článku

  Nepříliš šťastný způsob léta prožívá letos Lucie Vondráčková. Aktivní tanečnice, zpěvačka, herečka a cestovatelka se po operaci nohy doma pokouší o první kroky. Nijak zvlášť to ale neprožívá. "Teď ujdu pět kroků a jsem vyřízená. Ale zítra už jich bude šest," usmívá se.

Přehled starších novinek
iStyle
Štítek Reklama