Štítek Reklama
 • Mobilní aplikace:
  • YouRadio v mobilu

   Služba YouRadio Koule.cz je chytré internetové rádio, které umožňuje zdarma poslouchat muziku podle vybraných žánrů, interpretů a dále jej přizpůsobovat svému vkusu.

   stahnou aplikaci z google play

  • Rádio Tycoon

   Vybuduj si vlastní rádio, vyber muziku a vydělej vysíláním balík. Vyber hudbu, kterou budeš hrát, nakupuj super vybavení, vybav interiér rádia stylovými doplňky a získej co nejvíc posluchačů a vydělávej na reklamě.

   stahnou aplikaci z google play

  • Čtečka Koule.cz

   Nyní si budete v mobilní verzi moci číst i články o muzice - aplikace Koule.cz Vám nabízí řadu našich textů tak, abyste je měli pokaždé po ruce - ve svém chytrém telefonu nebo na tabletu.

   stahnou aplikaci z google play

  • YouRadio v mobilu

   Služba YouRadio Koule.cz je chytré internetové rádio, které umožňuje zdarma poslouchat muziku podle vybraných žánrů, interpretů a dále jej přizpůsobovat svému vkusu.

   app store

  • Čtečka Koule.cz

   Nyní si budete v mobilní verzi moci číst i články o muzice - aplikace Koule.cz Vám nabízí řadu našich textů tak, abyste je měli pokaždé po ruce - ve svém chytrém telefonu nebo na tabletu.

   app store

Novinky

 • 10. 8.2009

  Ondřej Hejma o federální SuperStar: Třeba z toho bude občanská válka motiv článku

  Na obrazovky televize Nova se už za měsíc vrátí populární „zpívací“ soutěž, která světu dala Anetu Langerovou nebo Petra Bendeho. Letošní SuperStar bude nová v tom, že o místo na popovém nebi se utkají dohromady Češi i Slováci. Uzpůsobena je tomu i porota: za Slováky budou o první Česko Slovenské SuperStar rozhodovat Pavol Habera a Dara Rolins, za Čechy pak navrátivší se Marta Jandová z německé kapely Die Happy a nestor porotcování, žlutý pes Ondřej Hejma. Co ho na soutěži zase začalo bavit? To si přečtěte v dnešním rozhovoru.

 • 9. 8.2009

  POZDNÍ NOČNÍ VIBRACE TENTO PÁÁÁTEK!

  Přiblížila se polovina srpna a s ní akce LATE NITE VIBE. Tu mají pod palcem DJ JORGOS a DJ NOIR z vaší oblíbené show Vibe (čt 20 – 22).

 • 9. 8.2009

  Máme rádi rock říznutý „lidovou notečkou". Rožmberk to potvrdil motiv článku

  V neděli nad ránem skončil pátý ročník hudebního festivalu České hrady.cz. Poslední kolo téhle putovní akce připadlo na malebný hrad ve stejně malebném jihočeském Rožmberku nad Vltavou. A jaké to tam bylo? Rej masek polekala žena s učitelským hlasem, publikum nadchl Divokej Bill v kombinaci s Čechomorem a i skalní rockeři si užili Chinaski.

 • 9. 8.2009

  Na České hrady dorazilo za muzikou třicet tisíc lidí motiv článku

  Po pěti prázdninových víkendech skončil jubilejní pátý ročník hudebního festivalu, který putuje po tuzemských památkách. Poslední zastávkou festivalu České hrady.cz byl malebný Rožmberk nad Vltavou, kde se letos akce konala vůbec poprvé. Na poslední festivalový víkend se sjelo více než šest tisíc návštěvníků, festival tak dohromady navštívilo třicet tisíc fandů hudby. Pořadatelé chtějí akci do budoucna ještě rozšířit.

 • 9. 8.2009

  Praha se těší na kultovní naříkání. Za 14 dní přijedou Radiohead motiv článku

  V neděli 23. srpna se splní sen všem, kdo si libují v ukňouraném, přesto tak trochu magickém a elektrizujícím výrazu britské legendy Radiohead. Ta se v České republice představí vůbec poprvé.

 • 8. 8.2009

  Albu Abbey Road od The Beatles je 40, fandové slavili u přechodu motiv článku

  Stovky příznivců slavné skupiny The Beatles dnes proudily k londýnskému studiu Abbey Road, aby si připomněly 40. výročí pořízení slavné fotografie obalu posledního alba kapely, na kterém zazněly například hity Oh! Darling nebo Here Comes the Sun. Fotka, na níž jsou zachyceni "brouci" přecházející po "zebře" v ulici Abbey Road, patří k nejznámějším v hudební historii.

 • 8. 8.2009

  Rockoví Faith No More se vracejí do Čech motiv článku

  Jedna z nejslavnějších rockových kapel konce 20. století, američtí Faith No More, vystoupí 17. srpna v rámce Reunion Tour v pražské Tesla Areně.

 • 8. 8.2009

  Golfové „komedii“ Veni, vidi, vici chybí humor, nápad i smysl motiv článku

  Jsou filmy, nad kterými musí divák přemýšlet ještě dlouho poté, co vyjde z kina. A pak jsou takové, které chtějí „pouze pobavit“. A do této kategorie spadá dle tvůrců nový český film Veni, vidi, vici. Otázkou ale je, čím chce tento snímek pobavit. Vtipných momentů je v něm zoufale málo a hlavní hrdina je tak nevýrazný, že veškerou zábavu musejí utáhnout vedlejší postavy. Ovšem i ty jsou vykresleny tak prvoplánově, že vykřesat z nich nějakou zajímavou situaci je téměř nemožné.

 • 7. 8.2009

  Karel Gott pro Kouli.cz: Svazek, co na mě vedla StB, někdo přefotil a prodal médiím motiv článku

  Zpěvák Karel Gott (70) tuší, jak se v posledních dnech dostaly k novinářům stránky ze svazku, který na něj kvůli krátké emigraci v roce 1971 vedla tehdejší Státní bezpečnost. "Někdo ten svazek přefotil a prodal tisku," řekl Kouli.cz Gott.

 • 7. 8.2009

  Nové album Robbieho Williamse vyjde v listopadu motiv článku

  Fanoušci britského zpěváka Robbieho Williamse (35) se v listopadu po třech letech dočkají. Vyjde totiž jeho nová deska Reality Killed The Video Star.

 • 7. 8.2009

  Power Zone – taneční kolos jako Staroměstské náměstí motiv článku

  Je pátek a večer na konci pracovního týdne se patří prožít ve velkém stylu. V Amsterodamu to platí dvojnásob, a proto vás na závěr naší pouti zavedeme do Power Zone, prvního místního megaklubu. A hned v úvodu upozorňujeme: Power Zone dává slovům „velký“ a „styl“ zcela nový význam.

 • 7. 8.2009

  Firma Wrigley už nestojí o Chrise Browna, který zmlátil Rihannu motiv článku

  Být hrubý na blízké se nevyplácí. Obzvlášť, když jste známá osoba. Své o tom ví zpěvák Chris Brown, nyní již bývalá tvář žvýkačkového výrobce Wrigley. Firma s ním ukončila smlouvu.

Přehled starších novinek
iStyle
Štítek Reklama