Štítek Reklama

Novinky

 • 23. 9.2009

  Sexy David Guetta, ten, co hraje pro miliony lidí motiv článku

  David Guetta je další z velkých jmen, které od 1. října uslyšíte pravidelně na Radiu DJ. Guettovy exkluzivní sety s názvem F*** Me, I´m Famous! budou z éteru znít každou sobotu od devíti do desíti večer.

 • 23. 9.2009

  Týden v Kouli: Pořád máme rádi rock´n´roll! motiv článku

  Vítejte v Kostce! Slyšeli jste, že The Beatles jsou (konečně) slavnější než Ježíš? Jejich jméno si teď, po novém vydání kompletní diskografie, googluje nejvíc lidí na světě. Fandové All My Loving by tedy teoreticky čtenáře Bible mohli přeprat, kdyby na to přišlo. Ale proč se hned rvát, že ano. Je docela sympatické, že na planetě, kde se posledních sto let častěji než cokoliv jiného řeší zbraně, radary, ropa a nesnášenlivost fotbalových roadies, se shodneme na jedné pozitivní věci: Pořád máme rádi rock´n´roll.

 • 23. 9.2009

  Nouvelle Vague se přehnala Akropolí s peckami Sex Pistols, Joy Division i Talk Talk motiv článku

  Jak může vypadat jeden z receptů na úspěch v hudební branži? Co třeba přezpívané punkové či new wave pecky Sex Pistols, Joy Division a Talk Talk v hávu melodické bossanovy v podání dvou fešných slečen s instrumentálním doprovodem za zády? Takhle nějak vypadá francouzské hudební uskupení Nouvelle Vague, které v úterý večer, v den podzimního slunovratu, s nadšením uvítal k prasknutí nacpaný Palác Akropolis.

 • 23. 9.2009

  Avril potřebuje poznávat nové věci: alkohol, flirtování a rvačky na jachtě motiv článku

  V dalším díle seriálu Šrumec v showbizu si posvítíme na rockovou princeznu Avril Lavigne, která se po třech letech manželství rozešla s Deryckem Whibleyem. A jak to tak vypadá, začala si znovunalezené svobody náležitě užívat.

 • 22. 9.2009

  Carl Cox přijíždí na Radio DJ. Od října ho uslyšíte každý týden motiv článku

  Každý pátek a sobota večer bude od 1. října patřit na Radiu DJ předním světovým DJs a jejich exkluzivním setům. V pátek od osmi do deseti se můžete těšit na technaře Carla Coxe. Věděli jste třeba, že se mu přezdívá Čaroděj tří desek?

 • 22. 9.2009

  Coldplay zase kopírovali, obviňuje je Andy Gallagher motiv článku

  Britští oblíbenci Coldplay se zřejmě nálepky obšlehávačů hudebních nápadů nezbaví. Po kytaristovi Joe Satrianovi a zpěvákovi Yusufu Islamovi kapelu nyní obvinil zpěvák a textař Andy J. Gallagher. Prý mu pro svůj klip Strawberry Swing ukradla nápad z rok starého klipu k písničce Something Else.

 • 22. 9.2009

  Nejdelší hraní na piano? Pět hodin v kuse, říká Petr Vondráček motiv článku

  Představujeme vám novou rubriku, kterou jsme pojmenovali V čem jede. Ne, nebudeme vám psát o tom, jaká si kdo pořídil auta, i když i to by mohlo o lecjakém zpěvákovi či herci mnohé napovědět. Nás – a doufáme, že i vás – bude především zajímat, jakou muziku mají rádi naše „celebrity“, jestli si kupují desky nebo chodí na koncerty. Dnes je řada na Petru Vondráčkovi.

 • 22. 9.2009

  Nominace na evropské ceny MTV ovládli Američané: Lady Gaga a Kings of Leon motiv článku

  Americká zpěvačka Lady Gaga a skupina Kings of Leon získaly po pěti nominacích na Evropské hudební ceny MTV, které pořadatelé předají v listopadu. Zpěvačka Beyoncé, také ze Spojených států, získala nominace čtyři.

 • 21. 9.2009

  Domu, pijeme tomu, zpíval kandidát Hvězdné pěchoty v SuperStar motiv článku

  Pondělní díl Česko Slovenské SuperStar byl věnovaný Hvězdné pěchotě. Jeden by se až divil, kolik "talentů" se dobrovolně přihlásí do pěvecké soutěže. Breakdance tanečník je ještě docela vtipný, osmnáctka s umělými pihami a plnou pusou řečí, že chce, aby se jí ostatní smáli, ale byla spíš k pláči.

 • 21. 9.2009

  Pryč je rozervaný "bordel", Pearl Jam jsou zpátky s pop–rockem motiv článku

  Kdysi byli Pearl Jam jako urvaní ze řetězu a přetahovali se s Nirvanou o fanoušky. Po letech se vzduch vyčistil, ze syrových mladíků se stali ostřílení rockeři s fanoušky po celém světě. Od doby kultovního debutu Ten bylo každé jejich album událost. Platí to i pro devítku v řadě.

 • 21. 9.2009

  V Košicích v SuperStar postoupil kulturista, jenž neumí zpívat, i kráska, která nezpívala vůbec motiv článku

  Včerejší díl SuperStar byl poslední castingový, tentokrát ze slovenských Košic. Před porotu, ve které měla dva hlasy Marta Jandová, dorazili i někteří Češi. O vtipnou podívanou se postaral třeba kulturista Vladimír, který postoupil jen díky svým svalům, protože zpěv mu vůbec nešel. Ondřej Hejma pak poslal dál i neoficiální Miss castingu, které řekl, ať raději nezpívá, aby si nepokazila image.

 • 21. 9.2009

  Bejvalek se nezbavíš a legrace se nedočkáš motiv článku

  Také vás trápí duchové vašich ex? To jste se k nim asi moc dobře nechovali, stejně jako hlavní hrdina filmu Bejvalek se nezbavíš, který za svoje sobecké chování dostane vskutku transcendentní lekci. Ovšem režisér Mark Waters tentokrát dokázal vykřesat z banálních gagů jen minimum legrace.

Přehled starších novinek
iStyle
Štítek Reklama