Štítek Reklama
 • Mobilní aplikace:
  • YouRadio v mobilu

   Služba YouRadio Koule.cz je chytré internetové rádio, které umožňuje zdarma poslouchat muziku podle vybraných žánrů, interpretů a dále jej přizpůsobovat svému vkusu.

   stahnou aplikaci z google play

  • Rádio Tycoon

   Vybuduj si vlastní rádio, vyber muziku a vydělej vysíláním balík. Vyber hudbu, kterou budeš hrát, nakupuj super vybavení, vybav interiér rádia stylovými doplňky a získej co nejvíc posluchačů a vydělávej na reklamě.

   stahnou aplikaci z google play

  • Čtečka Koule.cz

   Nyní si budete v mobilní verzi moci číst i články o muzice - aplikace Koule.cz Vám nabízí řadu našich textů tak, abyste je měli pokaždé po ruce - ve svém chytrém telefonu nebo na tabletu.

   stahnou aplikaci z google play

  • YouRadio v mobilu

   Služba YouRadio Koule.cz je chytré internetové rádio, které umožňuje zdarma poslouchat muziku podle vybraných žánrů, interpretů a dále jej přizpůsobovat svému vkusu.

   app store

  • Čtečka Koule.cz

   Nyní si budete v mobilní verzi moci číst i články o muzice - aplikace Koule.cz Vám nabízí řadu našich textů tak, abyste je měli pokaždé po ruce - ve svém chytrém telefonu nebo na tabletu.

   app store

Novinky

 • 19. 8.2009

  Vzhůru do oblak! Čeká vás spousta balonků a pták milující čokoládu motiv článku

  Jak to vypadá, když se spojí studia Walt Disney a Pixar? Pokud přidáte dávku fascinace starými věcmi a starými filmy, přisypete špetku touhy po dobrodružství, dochutíte výbornou animací a citem po detail a vyvarujete se vekohubému patosu, můžete se dobrat k něčemu jako je Vzhůru do oblak, film, který právě míří do českých kin.

 • 18. 8.2009

  Pohřeb Michaela Jacksona se uskuteční v den jeho narozenin motiv článku

  Pohřeb amerického zpěváka Michaela Jacksona proběhne 29. srpna, v den jeho nedožitých 51. narozenin. Oznámení Jacksonova otce citovala agentura Reuters. Jackson, který zemřel 25. června po srdeční zástavě, bude pohřben na hollywoodském hřbitově Forest Lawn v Los Angeles.

 • 18. 8.2009

  Česko-američtí Airfare to rozjedou na louce v Lomnici motiv článku

  Farská louka v Lomnici nad Lužnicí přivítá v pátek 21. srpna česko-americkou kapelu Airfare, hrající hlavně rock and roll. Předskakovat jí bude tuzemská skupina Kick 69.

 • 18. 8.2009

  Kalifornští Faith No More se vrátili, aby nadchli Prahu motiv článku

  Pražský koncert americké kapely Faith No More ukázal její velkou popularitu v České republice. Ve vyprodané pražské Tesla Areně se podle pořadatelů tísnilo 12 000 diváků. Když byl koncert ve své původní kapacitě 7000 lidí dávno předem vyprodaný, organizátoři kapacitu navýšili a dali do prodeje další vstupenky. Diváci, kteří přišli, rozhodně nelitovali.

 • 18. 8.2009

  Pete Doherty je známý feťák! Ale taky geniální muzikant motiv článku

  Pete Doherty letos překročil třicítku. Trojkové výročí symbolicky oslavil i výtečnou sólovou deskou Grace/Wastelands, tedy svým třetím projektem. Jenže před časem se skamarádil s partičkou heroinu, kokainu a dalších drog. Teď by měl dokázat, že je z toho venku a že je konec jeho průšvihům.

 • 17. 8.2009

  Honza Homola má dost řízných kytar. Uchýlil se k tiché a něžné akustice motiv článku

  Homolka Tobolka je projekt mladšího (a hezčího) z bratrů Homolových. Na domovskou kapelu Wohnout ale nezanevřel. Jen si potřeboval na čas odpočinout od výbušného wohnoutího zvuku, a proto se uchýlil do pomyslného hudebního ticha akustické kytary. Honzova sólová deska je po všech stránkách mateřsky vypiplaná.

 • 17. 8.2009

  Týden průšvihů na Kouli. Průšvihy minulé i současné motiv článku

  Vítejte ve světě průšvihů! Ne, neobávejte se, že Koule má nějaký průšvih. Průšvih by byl, kdyby se vám nelíbila, ale to snad nehrozí... Čeká nás týden seriálu Pop průšvihy. To bude nářez! Ale těšit se můžete taky na nějaký ten koncert, filmovou recenzi a koncem týdne na tradiční festivaly.

 • 17. 8.2009

  Paris Hilton je velká celebrita, ale špatná hudebnice motiv článku

  Ve dvaceti osmi letech fušuje Paris Hilton do modelingu a herectví, navrhuje oblečení, ale především je to stoprocentně profesionální celebrita. Kopírují ji miliony dívek na celém světě. Ona sama se chce prosadit všude. Naplno se ale věnuje pouze sama sobě. I proto její debutová deska s názvem Paris byla tak trochu průšvih. Právě jí se budeme věnovat v prvním dílu seriálu Pop průšvihy.

 • 16. 8.2009

  Živelná Marta Jandová dominuje multipacku od Die Happy motiv článku

  Německá kapela Die Happy se srdcem, hlasem a tváří Marty Jandové vydala výběrový balíček obsahující audio CD a dvě DVD. Usměvavá a rozskákaná Jandová na sebe strhává pozornost silným hlasem a skvělou angličtinou (v písních) i němčinou (při komunikaci s diváky). Na výběru Most Wanted 1993-2009 prokazuje, že je výborná zpěvačka.

 • 15. 8.2009

  Madonnu vidělo v Praze 42 000 diváků. Přišly jen čtyři stížnosti motiv článku

  Pražský koncert americké zpěvačky Madonny v přírodním amfiteátru na pražském Chodově sledovalo ve čtvrtek večer 42 000 diváků. Podle dostupných informací byla česká metropole jedinou zastávkou na jejím evropském turné Sticky & Sweet, kde se podařilo prodávat vstupenky za cenu v přepočtu pod 1000 korun. Nejlevnější lístky k stání byly v distribuci za 995 korun. ČTK to řekl Petr Novák z pořádající agentury Live Nation.

 • 15. 8.2009

  Jak se vaří hip hop aneb Příručka mladého hiphopera motiv článku

  Chceš-li správný „hoppa“ být, musíš teďka chvíli číst. Pokud se chcete orientovat ve světě hip hopu, sundejte si na chvíli z hlavy sluchátka a nastražte uši. Jinak je tato hiphopová kuchařka samozřejmě vhodná i pro rodiče, jejichž ratolesti jsou právě v tom správném věku, kdy je tento fenomén nejvíc zajímá. Aspoň už budete příště vědět, s kým že se to vaše dítě schází, když jde za felazz. Vždyť se blíží Hip Hop Kemp, třídenní festival v Hradci Králové.

 • 15. 8.2009

  HIP HOP KEMP 2009

  Osmý ročník festivalu Hip Hop Kemp, který proběhne 20-22. srpna na letišti u Hradce Králové, nese podtitulek „Most legendary hip hop world meeting“ a má letos opět ambici stát se svátkem všech fanoušků hip-hopu.

Přehled starších novinek
iStyle
Štítek Reklama