Štítek Reklama
20. 3.2010

Noel Gallagher z Oasis opět hraje. Tentokrát v reklamě na Adidas

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Noel Gallagher a Ian Brown v reklamě na Adidas

Zatímco Liam Gallagher připravuje se zbytky kapely Oasis první "postrozpadovou" desku, která má vyjít letos v létě, Noel Gallagher si krátí čas účinkováním v reklamě pro Adidas. A není jediný – v barevném a zábavném spotu můžete zahlédnout i rappera Snoop Dogga, Iana Browna z The Stone Roses, fotbalistu Davida Beckhama nebo hiphopery N-Dubz.

Bývalý frontman britpopové kapely Oasis Noel Gallagher se v party reklamě na značku Adidas objevuje před kamerou poprvé od rozpadu skupiny loni v létě. V klipu hraje v čase 0:27 na kytaru, kolem stojí několik fandů včetně Iana Browna, bývalého frontmana manchesterských The Sone Roses. Skladba, která reklamu podkresluje, se jmenuje Why Can´t There Be Love. V originále ji nazpívala zpěvačka Dee Edwards (1945 - 2006, poslechněte si), ve spotu ovšem běží zremixovaná verze od francouzského DJ Pilooskiho.
V reklamě na Adidas se Gallagher a fotbalista David Beckham objevili už loni, tehdy se ale tematicky oblékli do kostýmu ze Star Treku.

Proč si firma vybrala zrovna Gallaghera? „Mám děsnou slabost pro retro adidasky,“ řekl Gallagher v roce 2005 britskému Telegraphu. „Od té doby, co neberu drogy, jsem závislý na nakupování. Mojí neřestí jsou nyní adidasky. Kolik jich mám? Nevím, tak stovky párů. Moc často je ale nenosím, protože nechci zničit ten skvělý design,“ vysvětloval tehdy.

První koncert po rozchodu Oasis odehraje Noel Gallagher v rámci podpory Teenage Cancer Trust (nadace, která se věnuje mladým lidem s nádorovými onemocněním) 25 a 26. března v londýnské Roayl Albert Hall.

Podívejte se na reklamu pro Adidas, ve které se objeví Noel Gallagher z Oasis

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama