Štítek Reklama
24. 3.2010

Postelová scéna ze Stmívání je na internetu

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Kristen Stewart a Robert Pattinson - Autor fotografie: Foto csfd.cz

Dnešní šrumec zaujalo tento týden hned několik skutečností. O zpěvačce Keshe a její náklonnosti k mladičkému Justinovi Bieberovi jsme psali včera, dnes se podíváme na romantiku v sáze Stmívání, na dobrou animovanou duši manželky amerického prezidenta a také na drzé řeči bývalého zpěváka Oasis.

V pondělí 22. března se dostala na internet nová scéna z chystaného třetího dílu ságy Twillight (Stmívání) - Zatmění. Uvidíte v ní Roberta Pattinsona v posteli s Kristen Stewart v okamžiku zásadního rozhodnutí. Diskutují o způsobu, jakým sdělit rodině, že ta už nikdy neuvidí Kristen. Robert však nemůže takovou oběť přinést. „Nemám duši,“ přizná. Ona je však neoblomná, a proto On musí udělat „tu nejvíc sobeckou věc.“ Bože, jak je to dojemné!

Michelle Obamová vystoupila v Simpsonových
První dáma USA Michelle Obamová může být spokojená. Její manžel slavil úspěchy na půdě Kongresu, ona sama stanula po boku svých předchůdkyň a objevila se v animované podobě v Lízo, chválím tvé studijní výsledky. další epizodě seriálu Simpsonovi. A měla zásadní úkol, přiletěla totiž do Springfieldu ubezpečit Lízu, že je v pořádku, když někdo skvěle studuje.

U2 nemají vkus
Na závěr tu máme jednu módní policii. Bratři Gallagherové z britských Oasis patřili mezi velké trendsettery (Noel Gallagher z Oasis opět hraje. Tentokrát v reklamě na Adidas), i proto si asi bývalý zpěvák kapely Liam Gallagher myslí, že může urážet, koho chce.
Tentokrát se navezl do U2Coldplay. „Členové obou kapel chodí strašně oblíkaní. Tohle jim doporučil nějaký stylista? Nepřipadá v úvahu, abyste si koupili tak strašnou bundičku, jako nosí Bono. To samé Coldplay, i ti se oblékají naprosto mimo,“ citoval Gallaghera magazín NME.com. My hlavně doufáme, že se bráchové Gallagherové zase spřátelí a Liam Noelovi pomůže vynosit všechny ty adidasky.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama