Štítek Reklama
23. 3.2010

Přečtěte si deníček Justina Biebera

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Justin Bieber - Autor fotografie: Foto justinbiebermusic.com

Kanadský čerstvě šestnáctiletý zpěvák Justin Bieber okouzlil holky v severní Americe i ve Francii. Na americké MTV půjde o tomhle chlapci v neděli "dokument", na ukázky se ale můžete podívat už nyní.

Nedávno jsme na Kouli psali o patnáctileté kanadské pop senzaci Justinu Bieberovi (Francii ovládla Biebermánie.) Nyní Justinovi vychází první opravdová deska My World 2.0 (i o ní si na Kouli brzy přečtete), kterou se zpěvák vydal propagovat i do Evropy. Na francouzské štaci přitom stihl pro televizi MTV natočit "medailonek" s názvem Deníček Justina Biebera. Podívejte se na ukázky.
Justin Bieber mluví v zákulísí například o lásce. "Je mi teprve patnáct, ale no a co? Lásku můžeš potkat v každém věku. Je rozdíl někoho milovat, a být ve vztahu. Já jsem se poprvé zamiloval, když mi bylo třináct," vykládá redaktorce v hotelovém pokoji.
Došlo i na vztahy Bieberova kámoše, rappera Ludacrise (32), další záběry pak ukazují Justina jako poměrně zručného basketbalistu. Chybět nemůže ani živá akustická verze hitovky Baby.


Písnička Baby sice pojednává o první lásce, například zpěvačka Ke$ha ale Biebera stále řadí do školkovské kategorie. Když se totiž Justin Bieber při předávání cen Grammy přeřekl a vyzval lidi, aby místo pro písničky od kapely Bon Jovi hlasovali pro Beyoncé, Ke$ha to komentovala v rozhovoru pro Maxim slovy: "Justin je takové děťátko. Tak bych ho chtěla nacpat do kočárku a vozit ho po podiu." Za pár dní jí ale došlo, že zřejmě trošku přestřelila, a tak se na svém twitteru Justinovi omluvila: "Milý Justine B., mrzí mě, že jsem tak hloupě vtipkovala a dotkla se tě. Máš samozřejmě talent a já jsem ti nikdy nechtěla ublížit."
Vzhledem k tomu, že Justin chodí z akce na akci a z jedné televizní show do druhé, je dost možné, že si zpěvaččiny narážky ani nevšiml. Což určitě není na škodu.

Podívejte se, jak se Justin Bieber na Grammy přeřekl


Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama