Štítek Reklama
18. 3.2010

Staří známí Fun Lovin' Criminals jedou do Prahy s novou deskou

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Fun Lovin´Criminals - Autor fotografie: Foto MySpace kapely

Ještě týden a do Prahy opět dorazí populární newyorská kapela Fun Lovin' Criminals. V holešovickém klubu SaSaZu představí novou desku Classic Fantastic. Kapele předskočí písničkář Xindl X.

Fun Lovin' Criminals u nás se svou směsí funky, blues a rocku vystupují pravidelně od 90. let minulého století. Který klubový a festivalový fanda by dneska neznal hity jako The King Of The New York (poslechněte si) nebo Love Unlimited?
Kapela vznikla v roce 1993 v New Yorku a její skladba Scooby Snacks (poslechněte si) se objevila na soundtracku ke kultovnímu filmu Quentina Tarantina Pulp Fiction. Loni se "veselí kriminálníci" představili v Praze na Václavském náměstí na koncertě, který byl součástí projektu Ochutnejte Evropu v rámci evropského summitu regionů a měst.

Lístky na koncert, na kterém kapela představí novou desku Classic Fantastic, přes Ticketpro ještě seženete, koupit si můžete i VIP vstupenku za 3000 Kč. Jaké má výhody? Půjdete jiným vchodem a ještě se najíte. Na druhou stranu, najíst se můžete i doma a v SaSaZu se pak věnovat jenom skladbám o tom, jak "ti Barry White zachránil život".
Kromě Xindla se na koncertě Fun Lovin' Criminals jako support představí i americký zpěvák a kytarista žijící v Praze Geoff Tyson.

Podívejte se na klip kapely Fun Lovin' Criminals Love Unlimited

Poslechněte si novinku Classic Fantastic


Fun Lovin' Criminals + Xindl X + Geoff Tyson
Kde:
SaSaZu, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
Kdy: 25. března
Čas: 20.00
Vstupenky: 790 Kč a 3000 Kč přes Ticketpro

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama