Štítek Reklama
30. 5.2011

Adamec a Gunčíková postoupili do finále SuperStar, Šeps vypadl

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Michal. Gábina a Lukáš. Poslední tři v SuperStar - Autor fotografie: Foto ČTK/Veronika Šimková

Do boje o sto tisíc eur (2,5 milionu korun) a titul druhé Česko Slovenské SuperStar postoupili Češka Gabriela Gunčíková (17) a Slovák Lukáš Adamec (24). Nejméně SMS poslali diváci Michalu Šepsovi (16).

Jako první poslal Leoš Mareš do finále Gabrielu Gunčíkovou. Pak se rozhodovalo mezi Lukášem AdamcemMichalem Šepsem. Ten své vyřazení "oslavil" tím, že zazpíval oblíbené reggae, hitovku od Boba Marleyho I Shot the Sheriff. Do ní vložil vzkaz pro realizační tým soutěže.

Po vyřazování proběhla v centru Prahy afterpárty, které se zúčastnila i Koule. Gunčíková a Adamec na večírku dolaďovali se štábem Česko Slovenské SuperStar, co je tento týden čeká. "Pojedou do svých rodných měst, kde se setkají s rodinami, příbuznými a fanoušky. Lidé pak medajlonky z těchto návštěv uvidí v neděli během velkého finále v televizi," řekla Kouli mluvčí soutěže Lucie Juráčková.

Gunčíková: Vítězství přeji Adamcovi
Gábina Gunčíková je po sedmi letech první holkou z Česka ve finále SuperStar. Od finále mezi Anetou LangerovouŠárkou Vaňkovou v červnu roku 2004 žádná dívka v poslední dvojici nebyla. Sympatická blondýnka z Kroměříže přitom přeje vítězství Lukášovi Adamcovi. "Jemu je 24 let, mně je 17. Má za sebou hodně zkušeností a peníze by potřeboval určitě víc, protože si může koupit byt. Já mohu žít ještě s rodiči a studovat," řekla Kouli Gábina.

Rozhovor s Gabrielou Gunčíkovou si poslechněte tady

Podívejte se na Gábinu a Lukáše, jak se na afterpárty vzájemně natáčeli na kameru

Adamec: Myslel jsem si, že vypadnu já
Košičan Lukáš Adamec si myslel, že v soutěži skončí v pondělí právě on. "Myslel jsem si to ještě před tím, než mě Leoš poslal nahoru do čekárny," řekl Lukáš v rozhovoru pro Kouli. "Přítelkyně mi pak volala, že když jsem šel nahoru, málem zkolabovala," dodal charismatický rocker.

Povídání s Lukášem Adamcem si pusťte tady

Finalisté SuperStar na pondělní afterpárty živě zazpívali společnou píseň Nevzdávám

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama