Štítek Reklama
3. 8.2011

Amy Winehouse natočila před smrtí píseň o rozvodu s manželem

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Amy se svým exmanželem Blakem. - Autor fotografie: http://socialitelife.com

Mluvčí zesnulé zpěvačky Amy Winehouse (+27) oznámil, že krátce před svým do teď nevysvětlitelným skonem natočila píseň o rozvodu se svým manželem Blakem Civilem. Ten momentálně sedí ve vězení.

Písně, na kterých Amy Winehouse pracovala, jsou podle The Mail On Sunday opět autobiogragfické. Výtěžek z jejich prodeje (na trh se dostanou na konci tohoto, nebo na začátku příštího roku), by měl putovat na nadaci, která by pomáhala lidem, jež bojují se závislostí. Tu chce založit otec zesnulé zpěvačky Mitch Winehouse.

Exmanžel Blake Civil, o kterém je jedna z písní, si právě odpykává 3,5 roku ve vězení za vloupání a držení střelné zbraně. Nemohl se proto zúčastnit pohřbu Amy Winehouse. "Každý, kdo nás znal, ví, že jsme se milovali. Nemůžu uvěřit, že je mrtvá," řekl po jejím skonu. Matka Civila se bojí, že její syn ztrátu milované osoby neunese a zabije se. Proto má ve vězení posílenou ostrahu.

Winehouse a Civil byli manželé dva roky, od května 2007 do srpna 2009. Šlo o bouřlivý vztah plný násilí, alkoholu a drog. Právě Blake údajně navedl Amy k užívání heroinu a cracku.

 

 

 

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama