Štítek Reklama
29. 7.2010

Baculky na pračce aneb Nejsexističtější videa široko daleko

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

All the Lovers od Kylie Minogue - Autor fotografie: Foto repro z YouTube

Třesoucí se poprsí, kroutící se pozadí, vnady, kam se podíváš. Při sledování některých klipů se nelze divit, že mnoho lidí považuje dnešní pop jen za trochu slabší odvar porna. My jsme pro vás dnes připravili výběr videí, která jsou trochu moc odvážná i pro nás. Ale co, je přeci léto…

Začněme aktuální hitovkou Kylie Minogue All the Lovers. Ne že by se nám představa obří swingers party pod širým nebem nezamlouvala, ale čeho je moc, toho je příliš. Obří pyramida nudistů v ulicích velkoměsta vynesla Kylie na třetí místo našeho žebříčku. Podívejte se.

Máloco přitahuje autory peprných videoklipů tolik, jako tělocvičny. Zpocená těla, spoře oděné děvy v netradičních pozicích, vše stačí dobře nasnímat a sestříhat. Úspěch zaručen. Tvůrci klipu k taneční vypalovačce Perfect (Exceeder) od MasonPrincessSuperstar zašli až moc daleko; slečny s ohavnými nalepovacími řasami v něm evidentně nacvičují kopulační pohyby. Ale i tak zůstalo tohle video těsně pod naším vrcholem.

Dlouho jsme mysleli, že nic horšího než Perfect (Exceeder) nevzniklo. Spletli jsme se. Proto dovolte, abychom vám představili video, které je podle nás úplně nejsexističtější: Skinny od Lo-Rider.  „Ohh, je tak vychrtlá,“ zpívá se v songu, zatímco před kamerou se svůdně předvádí baculky v lascivních kostýmcích, lijí na sebe pěnu, potírají své křivky moukou a natřásají se na pračce. Skutečně těžkotonážní video!

Znáte ještě více do růžova zabarvená videa? Upozorněte nás na ně!

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama