Štítek Reklama
8. 7.2015

Bikiny fitness modelka přišla o nohu a má jizvu přes celé tělo. Teď popsala, jak se s tím vyrovnala

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Bikiny fitness modelka Michelle salt přišla během jedné nehody o nohu a má jizvu přes celé tělo. Teď popsala, jak se s tím vyrovnala. Je statečná!

Kanadská snowboardistka a fitness modelka Michell Salt měla v roce 2011 nehodu na motorce. Sedm dní byla v kómatu a při životě ji drželi jen přístroje v nemocnici. Měla zlámaných hodně kostí a přišla o pravou nohu, která jí byla amputována nad kolenem.

"Před tou nehodou jsem byla posedlá svým tělem. Ve fitness byznysu mě lidi chválili..." napsala si Michelle k snímku, kde je v plavkách, na Facebooku a dodala.

"Myslím, že mi život chtěl dát lekci. Osmý den po nehodě jsem se probrala a spatřila jizvu táhnoucí se od prsou až po kotník, měla jsem díru v levé noze a pravou nohu jsem neměla ze 75 procent vůbec. Podívala jsem se na mámu a sestru a řekla jim, že takhle mě nikdo nebude milovat. To ale byla ta lekce - naučit se milovat sama sebe. Tak mám jizvy, no a co. Krása stejně vychází zevnitř!"

Její fotka s tímto komentářem obletěla svět. Má pravdu, holka! Salt se po nehodě začala věnovat snowboardingu a dokonce reprezentovala v tomto sportu svou rodnou Kanadu na paralympiádě v Soči v roce 2014.

(Zdroj: Facebook.com)

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama