Štítek Reklama
28. 9.2010

Česko Slovensko má talent drtí Novu, je ale pozadu

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

František zatančil Jacksona v Česko Slovensko má talent - Autor fotografie: foto: TV PRIMA

Talentové soutěže stále bojují o sledovanost a jak se zdá, Prima je vítěz. Její Česko Slovensko má talent si v neděli pustilo 1 milion 300 tisíc lidí, Talentmanii na Nově jen 956 tisíc diváků. Nova je teď ale ve výhodě. Už má za sebou výběr semifinalistů, Primu to teprve v neděli čeká.

V Česko Slovensko má talent o víkendu například zazářil malý František Šimčík (11), který žije v dětském domově v Lipové ve šluknovském výběžku. Před porotou tenhle sympatický kluk skvěle zatancoval jako Michael Jackson a postoupil dál. Z pódia ale do zákulisí utekl tak rychle, že si nestihl ani vyslechnout kouzelné slovo: "Postupuješ"! A tak se za bouřlivého potelsku vrátil. Podívejte se:

V Česko Slovensko má talent se snaží prosadit i Jaroslav Parči (30), který už to zkoušel ve třetí řadě Česko hledá SuperStar. Před porotou zazpíval slavnou Unchained Melody:

Pokud jde o Talentmanii, do jejího semifinále postoupilo 72 lidí, například i dvanáctiletá operní pěvkyně Patricia Janečková:

Tuto neděli na Nově poběží první živé semifinále, na Primě budou porotci na Bratislavském hradě semifinalisty teprve vybírat.

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama