Štítek Reklama
19. 9.2016

Českou zpěvačku málem ubil její známý!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Kalah

Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí. Tímto mottem se doslova řídí Veronika Zelníčková, kterou se její známý pokusil na konci července ubít k smrti. Mladá zpěvačka se ale s vypětím všech sil ubránila a nyní se rozhodla, že začne chodit na kurzy sebeobrany.

Přestože byl útočník o několik váhových katogerií těžší, jí se podařilo jako zázrakem uprchnout a přivolat pomoc. Utrpěla sice mnohačetná řezná poranění hlavy a útočník jí způsobil opravdu vážný otřes mozku, chuť žít ve Veronice ale převládla.

A i když ukázala, že má v sobě velkou bojovnici, rozhodla se, že začne chodit na kurzy sebeobrany. „Po zkušenosti, kterou mám za sebou, nebylo o čem přemýšlet. Díky instinktům se mi podařilo vyváznout, ale od té doby ve mně dřímá strach. Chci se ho zbavit a hlavně se naučit, jak se ubránit,“ prozradila zpěvačka známá z muzikálu Mamma Mia! Veronika Zelníčková, která se pomalu vzpamatovává z hrůzného zážitku, který by ve zdraví nemusel přežít průměrně trénovaný muž.

Potvrzuje to i instruktor izraelského bojového obranného systému Kalah, založený Idanem Abolnikem, Pavel Strouhal. „Z toho, co jsem si o případu přečetl v médiích, se divím, že to přežila. A říkám to bez skrupulí. Musela jednat naprosto instinktivně a chuť žít převládla. Jinak si to neumím vysvětlit,“ říká Strouhal, pro kterého je Veronika hrdinka.

„Důležité je zachovat chladnou hlavu a nezpanikařit. To si myslím, že se stalo. Veronika je pro mě ideální žák,“ dodává Strouhal.

Vzpomínáme... Záhadná úmrtí slavných českých mužských umělců

5 nejlepších songů Amy Winehouse. Zpěvačka by se dožila 33 let

  • fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama