Štítek Reklama
26. 7.2010

Don't Stop Believing - talentová soutěž skupin

  • Článek
Více článků jako tento

Minulou neděli večer odvysílal britský Channel Five první živý přenos reality show "Don't Stop Believing". Představila se nám první šestice skupin - Dice, The ClasSix, Step Up, Manchester ...

Minulou neděli večer odvysílal britský Channel Five první živý přenos reality show "Don't Stop Believing". Představila se nám první šestice skupin - Dice, The ClasSix, Step Up, Manchester Show, Singer Station a Eschoir.

Moderátorkou talentové soutěže je bývalá členka formace Spice Girls Emma Bunton. V roli porotců se představila hvězdná čtveřice - pěvecká super star Anastacia, popový idol Duncan James, brilantní herečka Tamzin Outhwaite a geniální choreograf Chucky Klapow.

Zpěvačka Anastacia si roli porotce opravdu užívá. Že je v dobrém rozmaru a na televizní přenosy se těší vyplývá i z následujícího rozhovoru, který poskytla pro britský plátek Sunday Express: "Vždycky mě bavily talentové soutěže typu Pop Idol nebo X Factor a dovedla jsem si i představit sebe sama jako porotce. Nakonec jsem ale vždycky usoudila, že je to příliš náročná pozice - jak můžou vědět, co zrovna v daný okamžik říct? Koncept Don't Stop Believing je však v tomto odlišný od ostatních show. Navíc ještě doposud nebyl podobný pořad nikým jiným vysílán, takže se necítím pod tlakem. Prostě se nemůžu opakovat s porotci z minulých kol soutěže, protože žádná neproběhla."

Soutěže Don't Stop Believing se mohou tentokrát účastnit jen hudební skupiny a sbory. "Musím říct, že bych je ani předem vidět nechtěla. Těším se prostě na to, že budu v daný moment stejně překvapená, jako diváci v sále. To zajistí také mou spontánní reakci bez dlouhého přemýšlení." Nutno dodat, že Anastacia bude opravdu pouze porotkyní pro nedělní a pondělní večery. Po zbytek týdne bude moci cestovat a věnovat se rozjetým akcím. Jak sama uvádí, zviditelnění v talentové soutěži by mohlo mimo jiné pomoci singlu "Safety" (duet Anastacia ft. Dima Bilan), chystané šňůře koncertů s Natálií nebo obnovené show "Here Come the Girls".

Jak se jednotlivé výkony soutěžících porotě líbily? A jak sedne role porotkyně Anastacii? Všechny videa můžete zhlédnout na oficiálním kanálu Don't Stop Believing (Youtube.com) ».

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama