Štítek Reklama
16. 4.2010

Eminem má novou desku Recovery, vyjde v červnu

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Rok po posledním albu přichází kontroverzní rapper Eminem s novinkou, kterou pojmenoval Recovery. Upustil tak od myšlenky, že nová deska naváže na svou předchůdkyni jménem Relapse.

Eminem je zpátky. Sedmou studiovou desku Recovery, na níž budou hostovat například DJ Khali, Just Blaze nebo Jim Jonsin, naplánoval na 22. června 2010.

Přestože loňská nahrávka Relapse (Recenze: Od flašky k valiu. Eminem má zas o čem rappovat) byla nejlépe prodávaným rapovým albem roku 2009 a pomohla Eminemovi k titulu nejprodávanějšího interpreta v  letech 2000 - 2009, získala Grammy a singl Crack a Bottle (poslechněte si), na němž hostovali Dr. Dre50 Cent, se umístil na prvním místě prestižní americké hitparády Billboard, Eminem upustil od myšlenky, že novinka bude na Relapse po všech stránkách včetně názvu navazovat. Žádný „Relapse 2“ se proto nekoná.

„Myslel jsem si, že Relapse 2 vyjde ještě loni,“ vzpomíná Eminem. „Jenomže jak postupovalo nahrávání s novými producenty, představa desky navazující na Relapse dávala stále menší a menší smysl. Najednou jsem chtěl udělat fungl nové album. Muzika na Recovery zní úplně jinak než na desce Relapse a myslím, že proto si zaslouží vlastní název,“ vysvětluje Eminem.
Rapper za svou kariéru prodal přes 78 milionů alb a získal jedenáct cen Grammy. A my jsme zvědaví, koho si  vezme do úst tentokrát.

Koukněte na klip ke skladbě We Made You, ve které se Eminem obouvá například do Britney Spears

 

.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama