Štítek Reklama
28. 4.2010

Fanynky skoply mámu Justina Biebera, jemu ukradly klobouk

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Justin s maminkou Pattie - Autor fotografie: foto: archiv

"Biebermánie" dorazila na Nový Zéland a podle očekávání se tam neobešla bez komplikací. Když mladičký kanadský zpěvák Justin Bieber (16) přiletěl z Austrálie do Aucklandu, srazily šílené fanynky k zemi jeho maminku Pattie. Jemu samotnému ukradly klobouk.

Stovky fanynek se na Biebera vrhly hned po příletu do Aucklandu. Incident následoval dva dny poté, co v Sydney vyvolalo Justinovo plánované živé vystoupení takovou hysterii, že pořadatelé museli akci zrušit. "Konečně jsem přiletěl na Nový Zéland. Na letišti vypuklo šílenství. Nejsem nadšený, že mi někdo ukradl klobouk a skopnul mi mámu. No tak, lidi," napsal Bieber prostřednictvím internetové sítě Twitter svým fanouškům. Předem přitom Justin si před koncertem na Novém Zélandu užíval pláže v australském Sydney. foto: archivsliboval, že bude na letišti rozdávat fotky a vyfotí se s fanynkami. Nakonec byl jejich tlak tak silný, že musela policie a ochranka Biebera s jeho mámou urychleně eskortovat postranním vchodem ven. Tam už čekal černý vůz, který ho odvezl pryč, zatímco se některé čekající dívky robrečely zklamáním.

Hysterie na každém kroku
Není to poprvé, co vystoupení Justina Biebera vyvolalo takový poprask. V březnu museli zrušit jeho koncert v jednom americkém nákupním středisku, protože přišlo moc fanynek. Policie následně zadržela Bieberova manažera za to, že je přes Twitter odmítl vyzvat, aby na vystoupení nechodily.
Justinovu raketovou kariéru odstartovala právě jeho matka Pattie, která na YouTube zveřejnila videonahrávky, jak její syn zpívá na talentových soutěžích. Před dvěma lety, kdy mu bylo teprve 14 let, s Justinem podepsala smlouvu nahrávací společnost Island Def Jams Music Group rappera Ushera.

Poslechněte si aktuální hit Justina Bieberea Baby, který živě zpíval v talk show amerického moderátora Davida Lettermana:

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama