Štítek Reklama
20. 7.2016

Fotky: Ivana Korolová si válí šunky u moře

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Ivana Korolová nedokáže odpočívat ani na dovolené. Hvězda muzikálů Mamma Mia! a Ať žijí duchové totiž na sobě tvrdě dře i u moře, kde momentálně odpočívá před další náročnou muzikálovou sezónou.

Ale nebylo tomu tak vždy. Sama přiznává, že se od moře pravidelně vracela s několika kily navíc.

„Teď už je tomu pár let naopak a to díky pravidelnému pohybu,“ svěřila se Korolová.

Ta se kupodivu nesluní u moře se svým partnerem, ale v 27 letech s rodiči.

„Miluju dovolenou u moře, mořský vzduch, zvuk vln, dobré jídlo a pití. Každý rok lítáme někam s našima a bráchou, takže si je aspoň jednou za rok pořádně užiju. Je to možná vtipné a pro někoho nepochopitelné, že jezdím v 27 letech k moři s rodiči a 21letým bráchou, ale my to máme rádi. Umíme to spolu. Každý si dělá, co chce,“ svěřila se představitelka Leontýnky z Brtníku.

"Jsem schopná celý den jen ležet, kochat se mořem, slunit se nebo se koukat,“ vysvětlila zpěvačka, kterou ještě čeká jedna dovolená, a to s partnerem a už trošku aktivnější.

„Chystáme se s přítelem do Rakouska. To budeme každý den chodit na túry nebo sjíždět singletrail na kole. Loni jsem dvakrát spadla, ale snad se to jednou naučím,“ směje se Korolová, která přiznala, že letos mají s partnerem v plánu zdolat jednu z rakouských hor. Takže doufá, že se do Česká vrátí celá.

Která herečka vydělává nejvíc?

Filmy, ve kterých proběhl skutečný sex (a nemyslíme porna)

  • fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama