Štítek Reklama
10. 2.2016

Foto: Opustila zaměstnání a začala cestovat. Teď na tom rejžuje prachy

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Američanka zanechala své stabilní práce a začala se věnovat tomu, co je v současnosti nejpopulárnější - psaní blogu. Teď si tím slušně vydělává a navíc cestuje po celém světě.

Ještě před pár lety pracovala Kiersten Rich z Kalifornie ve finančnictví. V roce 2011 si založila blog a účet na Instagramu s názvem Blondýna v zahraničí. 
 
"Předpokládala jsem, že první dva roky mého blogu budou náročné a můžu eventuálně i selhat. Myslela jsem si, že můj blog nebude nikdo číst. Pracovala jsem tvrdě a poučila se z kritiky i z komplimentů, abych vylepšila svůj web," řekla britskému webu Dailymail.co.uk blondýnka.
 
Teď ji za propagaci platí různé společnosti, což jí slušně vydělává. "V tuhle chvíli si platím výrobu propagačního obsahu, jako jsou fotografie, videa nebo marketing pro klienty na sociálních sítích. Pořád ale cestuji do různých destinací a navštěvuji přátele. Mám prostě toulavé boty," řekla dále Kiersten.
 
 "Moje nejoblíbenější země jsou Island a Bolívie pro svou přirozenou krásu. Jordánsko mi otevřelo oči, abych viděla krásy Středního východu, a Chorvatsko miluji kvůli jeho jídlu, plachtění a plážím," pokračovala cestovatelka a dodala:
 
"Nedokázala jsem si představit, že bych se vrátila k pracovnímu životu od devíti do pěti, a pokud na mě bude někdy blogování už moc, určitě bych chtěla využít své zkušenosti a znalosti a rozjet svou vlastní poradenskou činnost. Nikdy bych ale nemohla mít práci, která mi brání v cestování."
 
  • fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama