Štítek Reklama
6. 3.2017

Galerie: Jak vypadají prostitutky z různých koutů světa?

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Prý je to ta nejstarší profese. Její podstata je jednoduchá a všude stejná, prostitutky z různých koutů světa ale žijí v hodně rozdílných podmínkách. Čím se liší ukrajinské lehké dívky od těch v Africe nebo v Indii?

Prostitutky z východní Evropy jejich pasáci často drží pod vlivem drog a mnoho z nich pochází z obchodu s bílým masem. V jihovýchodní Asii je to naopak - v některých menších městech a vesnicích je tolik lehkých žen, že se musí doslova prát o zákazníky, protože těch je tam nedostatek.

V některých afrických zemích jsou prostitutky neuvěřitelně mladé, často je jim teprve dvanáct či třináct let. Do bordelů je prodávají sami rodiče, anebo tam jdou "dobrovolně", aby rodině pomohly. V Indii se prostitutky drží tradic a místo vyzývavých oblečků nosí tradiční líčení i sárí.

No a v Thajsku se zas dívkám z ulice musíte pořádně podívat pod sukni - někdy tam totiž najdete něco tak trochu navíc. Na fotografie tvrdě pracujících dívek z různých částí světa se podívejte do galerie.

Galerie: Nejdražší prostitutky světa. Stojí i mega za noc!

Hodně hustá galerie: Jeden den v životě 21leté prostitutky

  • fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie fotografie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama