Štítek Reklama
27. 1.2011

Heidi Montag a Spencer Pratt. Kdo je horší zpěvák?

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Heidi Montag a Spencer Pratt: Kdo je horší? - Autor fotografie: Foto thehollywoodgossip.com

Některé hollywoodské páry jsou docela fajn, jiné jsou naprosto tragické. Spencer Pratt a Heidi Montag patří bezesporu do druhé skupiny. Měli přihlouplou reality show, dramaticky se rozcházeli a scházeli. Teď se rozhodli, že se o naše srdce musí porvat svými vokálními dovednostmi. Výsledek je ještě horší, než náš Šrumec v showbizu čekal. Spencer Pratt se svůj výtvor dokonce styděl zveřejnit; škoda, že nad studem nakonec zvítězil.

Dvojici Spencer PrattHeidi Montag si musel každý fanda kvalitního umění zamilovat už od úplného počátku. Ona měla gigantické poprsí, on se choval jako arogantní puberťák. Seznámili se v reality show MTV The Hills, po čase se vzali, začali se nenávidět a málem se rozvedli. Loni v říjnu se však bůhvíproč rozhodli zůstat spolu. Konec jako z pohádky.

Daří se jim i profesně. Je to už rok, co nás Heidi Montag, kterou anglická Wikipedie popisuje jako americkou mediální hvězdu (to znamená, že ji zná mnohem víc lidí, než by mělo), obdarovala svým debutovým albem Superficial.

Během prvního týdne se prodalo ubohoučkých tisíc kusů a naprostá většina kritiků na desce ocenila snad jen to, že posunula hranice špatné pop music do nových, do té doby neočekávaných dimenzí.

Nyní Heidi přichází s dalším revolučním počinem - písní Heartbeat. Má všechno, co si jen od Heidi můžeme přát: nasládle vlezlý syntetický podklad, podivný, šeptavý zpěv držící se na jediné notě a dokonce i nějaké to “áááá” v pozadí.

Myslíte si, že o největším hitu letošního roku je tímto rozhodnuto?
V tom případě si poslechněte Spencera Pratta.

Ten se rozhodl zarapovat o kuřecích křidélkách. Jakkoli je jeho All About Chicken Wings ubohost sama, nelze Spencerovi upřít alespoň trošku sebekritiky. Zdroj blízký zpěvákovi totiž uvedl, že Spencer píseň “nahrál v Los Angeles už vloni, ale tak strašně se za výsledek styděl, že ho na světlo mohl poslat až nyní.”
Některých věcí se snad raději ani nedožít.

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama