Štítek Reklama
4. 1.2011

Kanye West a Jay-Z: Naše deska vyjde za pár dní

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Kanye West: Už za pár dní! - Autor fotografie: Foto Universal Music

Jestli se dá věřit výkřikům uprostřed bujarého večírku, jedna z nejočekávanějších hiphopových desek letošního roku, Watch the Throne rapperů Kanyeho Westa a Jay-Z, by měla vyjít za několik dní.

Kanye West, oblečený do džínové bundy a s šátkem na hlavě, se hýbe do rytmu a rapuje, že jeho společná deska s rapperem Jay-Z, jež v obleku a s lahví šampaňského tančí vedle, vyjde za týden.
Oznámení padlo na silvestrovském večírku v klubu Marquee v Las Vegas, i proto je třeba brát ho s rezervou.  Album s pracovním názvem Good Ass Job totiž mělo vyjít původně v listopadu loňského roku, kdy West a Jay-Z řekli: "Jedeme do jižní Francie, kde chceme naše nápady nahrát. Hotových je zatím asi pět písniček, ale nápadů máme víc. Budeme s tím hotoví za pár dní.“

Večírkové prohlášení rapperů: Naše deska vyjde za týden

Ať už to West a Jay-Z mysleli vážně nebo ne, my se na novinku těšíme. Venku je už skladba Monster (poslechněte si), na které hostovala kromě Jay-Z řada dalších jmen.

Poslední oficiální nahrávky vyšly oběma rapperům nedávno; Kanye West slaví úspěch s albem My Beautiful Dark Twisted Fantasy (na Kouli: Principál Kanye West se slavně vrací do města), Jay-Z se vytasil s výběrem hitů The Hits Collection vol. 1.

Kanye West a Dark Fantasy

Jay-Z a Beyoncé - Bonnie and Clyde

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama