Štítek Reklama
20. 1.2012

Když se sypou melouny aneb Nejlepší školní klipy

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Britney Spears v Baby One More Time - Autor fotografie: Repro YouTube

Studenti pražské Karlovy univerzity se bouří a sypou z oken melouny, aby zastavili ministra při psaní nového zákona. O tom, že se nám ani malinko nelíbí, co se na vysoké školy chystá, se rozepisovat nebudeme. Máme ale překrásnou záminku pro to, abychom věnovali dnešní Šrumec těm nejlepším videoklipům ze škol. A že je tu silná konkurence.

Britney Spears - Baby One More Time


Čtete Šrumec pravidelně? Pak jste nemohli čekat, že tento žebříček začneme jiným videem. Má všechno, co v našem bulvárním okénku velebíme: dívčí gang z katolické školy, devadesátkově vykukující pupíky a synchronizované tanečky maniakálně šťastné mládeže. A hlavně - tímto byla zrozena Britne Spears. Ať žijí žákyňky!


Van Halen - Hot For a Teacher

Drsní rockeři Van Halen vydali skladbu Hot For a Teacher v roce 1984, Jakkoli se singl v žebříčcích úplně nechytil, náš dnešní přehled by jej neměl opomenout. Nejen proto, že písnička je o klukovi, kterého vzrušuje učitelka, ale i proto, že ve videoklipu je vážně všechno. Děsivé dítě, sexy úča na mole nebo zápasníci sumo.  

Děti - Boys and Girls

Dejme šanci i dětem. Ty ze školy v britském Hindheadu vytvořily minuý rok cover verzi hitovky Boys and Girls od Pixie Lott. Ten den byly zřejmě naprostou senzací - video vidělo během třiceti hodin skoro padesát tisíc lidí a list Telegraph o videu napsal relativně obsáhlý článek. Nebudeme se dětem smát, že ve chvíli, kdy video viděly všechny tetičky, babičky a sousedky, jim diváci přestali přibývat a upřímně uznejme, že kdyby takovéhle video natočila škola u nás, dostane se do nejsledovanějších televizních zpráv.

RHCP - Catholic School Girls Rule

Jediné místo, kde jste se mohli veřejně setkat s videoklipem k popěvku Catholic School Girls Rule od Red Hot Chilli Peppers, byl dlouhou dobu televizní kanál časopisu Playboy. Ne, že byste přišli o moc, slečny se tam ládují hostiemi a Anthony Kiedis je ukřižován, ale náš přehled nutně potřebuje nejkontroverznější video. Tady je.


LuŠtěLa - Patnáctiny

Důstojnou tečkou dnešního přehledu budiž domácí poklad LuŠtěLa. Její debutový počin, který je kdysi katapultoval na dráhu virálních hvězd českých sociálních sítí, Patnáctiny,představuje unikátní pohled do duše prebubescentní školačky, třeštidla, snílka bláznivého, jenž si udělá taky maturu a kterému ve škole občas štěstí pomáhá. Kdopak to z vás ocení?


Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama