Štítek Reklama
19. 10.2009

Letos poprvé a naposledy v Praze - Katka Knechtová v Lucerna Baru

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Katarína Knechtová - Autor fotografie: Foto archiv Kataríny

Přesně za týden dorazí do Prahy v rámci svého prvního sólového turné slovenská zpěvačka Katka Knechtová.  Bývalá členka skupin IMT Smile a Peha vystoupí v Lucerna Music Baru v centru města.

Na jaké songy se na koncertě můžete těšit? „Program bude postavený hlavně na skladbách z nového alba Zodiak, ale zahraje i pár písní známých z působení ve skupině Peha,“ říkají pořadatelé koncertu. Během Zodiak Tour 2009, které má na programu celkem deset koncertů na Slovensku a jeden v Praze, Katarínu Knechtovou doprovází kapela ve složení Tomy Okres, Viktor Špak, Ladislav KováčPeter Lipa mladší.
Album Zodiak, jehož se za necelých pět měsíců od vydání prodalo přes 13 tisíc kusů, natočila Knechtová loni ve studiu v Nouzově na Kladensku. Krátce předtím opustila skupinu Peha, pro kterou složila hity jako Za tebou nebo Spomaľ. „Pro mě jako ženskou interpretku je odchod z kapely jakýmsi skokem z útesu do úplně neznámých vod, ale je to asi to nejupřímnější, co jsem dokázala ze sebe dostat,“ řekla tehdy Knechtová.

Katka je u nás známá hlavně díky hitům Spomaľ natočeným právě ještě s Pehou a titulní písni Môj Bože k filmu Bathory JurajeJakubiska.

Podívejte se na Katku Knechtovou, jak živě zpívá hit Môj Bože

Katka Knechtová – Zodiak Tour 2009
Kde:
Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Kdy: 26. září
Čas: 21.00
Vstup: 220 Kč v Lucerna Music Baru

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama