Štítek Reklama
1. 9.2009

Lucie Bílá vyráží na turné, první koncert bude v Olomouci

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Lucie Bílá - Autor fotografie: Foto Dušan Šimánek/archiv zpěvačky

Česká slavice Lucie Bílá (43) jede po dvou letech velké turné po Česku. Představí na něm nejen své hity, ale také písně z chystaného alba Bang Bang. První koncert celé šňůry proběhne v pondělí 7. září v olomouckém kulturním domě Sidia. Koule na něm nebude chybět.

Lucii Bílou čeká v rámci tour sedm vystoupení a jeden neveřejný koncert v barrandovských ateliérech v Praze. „Zazpívám několik věcí z připravované desky i starší písně, které jsem už dlouho nedělala, jako například Ave Maria. Jestli turné bude vypadat jako mé poslední koncerty, na které přišly tisíce lidí, tak to bude báječné,“ řekla dnes Bílá na tiskové konferenci. Slavici, které vizážisté přes léto zkrátili účes, doprovodí na koncertech pětičlenná skupina Petra Maláska. Žádnou překapelu mít Bílá nebude.

Poslechněte si Lucií Bílou a Petra Hapku

Nová deska ve stylu Hvězdy jako hvězdy
Chystané album Lucie Bílé, které vyjde na začátku listopadu, bude podle zpěvačky navazovat na starší projekt Hvězdy jako hvězdy. Deska Bang Bang nabídne převzaté hity ze 60. a 70. let s texty, jak jinak, Gábiny Osvaldové a hudbou Ondřeje Soukupa. „Skladby jsem vybírala spolu se svými kolegy, je mezi nimi třeba píseň od AC/DC,“ prozradila Bílá. Tak se budeme těšit...

Lucie Bílá – Bang Bang Tour
Kde:
KD Sidia, Jeremenkova 36, Olomouc
Kdy: 7. září
Čas: 20:00
Vstup: 450 Kč přes Ticketportal

Další koncerty Bang Bang Tour
8.9.
Ostrava, 10.9. Brno, 15.9. Hradec Králové, 29.9. České Budějovice, 6.10.  Zlín, 13.10. Praha

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama