Štítek Reklama
28. 9.2016

Miss Fotoangelo: Tady můžete vyhrát i vy!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

V minulém týdnu se uskutečnilo superfinále nové soutěže krásy Miss Fotoangelo 2016. Tato soutěž se od jiných soutěží krásy odlišovala především v tom, že přihlásit se do ní mohli dívky ve věkovém rozmezí 16-30 let, od výšky 162 cm.

Tímpádem mohla oslovit velké množství dívek a žen. Soutěžilo se také v netradičních disciplínách, jako je například hod šipkami na terč a soutěž v hádání předmětu Co je co?.

Také finalistky čekala zajímavá disciplína a sice to, že musely natočit minimálně minutové video na vlastní téma. V porotě soutěže zasedly známé osobnosti jako například zpěvák skupiny Support Lesbiens Josef Czenda Urbánek, světová operní pěvkyně Markéta Mátlová, režisérka Eva Toulová, fotograf celebrit Filip Matušinký, řediteka Miss Golf Veronika Zajdlová a také ředitel soutěže a předseda poroty světově uznávaný fotograf Angelo Purgert.

Vítězkou Superfinále Miss Fotoangelo 2016 se nakonec stala šestnáctiletá Kateřina Adámková, titul 1. vicemiss získala Veronika Gažůrová, 2. vicemiss se stala Daniela Smolařová a Miss Sympatie se stala Klaudia Kernová. Pro vítězky byly připraveny věcné ceny.

Móda k popukání: Najdete tu ty nejhorší ilustrační fotky

Jóga podle celebrit: Tohle cvičte a vaše postava bude top

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama