Štítek Reklama
11. 6.2012

Mladý rapper Abde právě Vítězí

  • Článek
Více článků jako tento

Mladý severočeský objev, rapper Abde, oznamuje premiéru příběhového videoklipu který nese název VÍTĚZ.

 

Severočeský rapper Abde není v hip-hopu žádný nováček. Mohli jste jej vidět na jednom pódiu se známými jmény jako např. Majk Spirit, Moja reč, Tafrob, Ektor a dalšími. 

Tohoto 17-letého mladíka z Loun můžete znát také z internetového hitu DRUHEJ DECH který nahrál spolu s Denem a Gambou v roce 2011 a dnes tento hit datuje něco málo přes stošedesát tisíc shlédnutí.

V současné době Abde přichází s novým hitem, který nese název VÍTĚZ. Jedná se o příběh chlapce, který v životě nedostal nic zadarmo, a musel si vše vydobít sám. O hudbu se postaral v tuzemsku velmi známý producent EMERES. Videoklip pak točí LUKÁŠ ZRŮST, který také není kamerovým nováčkem. Ve videoklipu se objeví například MARTIN RYBKA z reality show HOTEL PARADAISE, a mnoho dalších.

Premiera je daná na třetí týden v červnu 2012, na youtube.

Song a skladba VÍTĚZ je singl ze stejnojmenné desky VÍTĚZ, která vyšla v březnu 2012.

v současné době už Abde ale připravuje i další věci a to například společnou skladbu s Radikálem, kterého znáte ze skupiny DRAMATIKZ.

Jak Abde prozradil, tak jeho cíl který si stanovil je, do svých 18 let, být mezi rapperama kteří již "kopou vyšší ligu".

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama