Štítek Reklama
28. 10.2010

MTV udělala z hvězd zombie. Vyberte to nejpovedenější

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Kesha, jak ji předělali grafici z webu MTV. Že by zombie? - Autor fotografie: Foto FilmMagic/Sean Gresens/MTV

Blíží se nám Halloween a americké weby začínají hororově vtipkovat. Se svou troškou do mlýna přišla i MTV. Její grafici si pohráli s photoshopem, aby světu předvedli, jak by vypadaly ty nejzářivější hollywoodské hvězdy, kdyby se z nich stala zombie. Taková hloupost náš Šrumec prostě musela uchvátit!

Dovolte, abychom parafrázovali nás oblíbený seriál: Vítejte u speciálního čarodějnického dílu Šrumce v šoubizu. Ukážeme vám v něm, jak by podle MTV vypadaly ty největší hvězdy současného popu coby zombie. Na fotky se podívejte tady, my si dovolujeme přidat komentář.

Kesha:
Ke$ha, nebo bychom snad měli říct Zombi€? Ona se pro to povolání snad narodila. A teď navíc dává smysl i název její nové desky Cannibal.

Lady Gaga:
"I want your ugly, I want your disease", chce se nám zpívat při pohledu na zombie Lady Gagu její písničku Bad Romance. Ale upřímně - kdyby byla tahle dívka opravdovým zombíkem, překvapilo by to někoho?

Britney Spears:
Když se Madonna a Britney onehdá políbily na předávání Grammy, bylo z toho pozdvižení. A to ještě nevypadala Britney tak, jako když si ji vzal do parády photoshop.

Justin Bieber:
Dobře, je to trochu hardcore, ale aspoň konečně vypadá trošku mužně!

Kanye West:
Hm, fešák i jako mrtvola. I ty zuby má sněhově bílé!

Katy Perry a Russel Brand:
Hodí se k sobě, ale snad to po nich jejich děti nezdědí.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama