Štítek Reklama
2. 8.2016

Na Sázavě vyroste největší festivalový sud v Evropě!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Důvodů strávit první srpnový víkend na Sázavafestu je spousta. Zazpívá tam úžasná Skye Ross ze skupiny Morcheeba. Wohnout budou nejen hrát, ale můžete se těšit i na autorské čtení z jejich knihy. Jako jedna z hlavních hvězd vystoupí Mike Spirit, kterému se daří, na co sáhne. Nebudou chybět ani Vladimir 518, Monkey Business, Mig 21, bez nichž se neobejde žádný pořádný festival. A na všechny ty koncerty uvidíte nejen z parketu, ale i z ochozu obrovského sudu, v jehož barech si můžete dát svoji oblíbenou whiskey na spoustu způsobů.

Jameson Barrel se stal na vybraných hudebních festivalech letošního léta oblíbenou destinací návštěvníků i účinkujících kapel. „Okouzlil nás svým rozměrem i obsahem. A je to strategické místo – vidíte a slyšíte všechno, co chcete, máte po ruce super pití a skvělou obsluhu,“ říká skupina Snap Call, která v sudu strávila celou jednu letní noc a dokonce se zúčastnila slavnostního otevření sudu s letošní novinkou Jameson Caskmates.

Dá se tam ale dělat mnohem víc než jen ochutnávat novou whiskey, která má specifickou chuť a vůni proto, že si vzala i to nejlepší ze sudů, ve kterých zrálo irské černé pivo Stout. Například si tam každý může namíchat svůj koktejl přesně s takovým řízem, jaký má rád.

Anebo se může zúčastnit některého ze zábavných workshopů, díky kterým si buď trošku zvedne adrenalin a rozhýbe tělo, anebo si ze Sázavafestu odnese něco na památku. Od 4. do 6. srpna se tedy uvidíme víte kde. Tak na kytary a na sudy!

Táborský festival Mighty Sounds navštívilo přes 14 000 lidí

Honem kupujte lístky na Sziget, brzy nebudou!

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama