Štítek Reklama
21. 6.2009

NightWork se rozloučí před prázdninami v Retru

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

NightWork v akci - Autor fotografie: Foto archiv NightWork

Populární pražská kapela NightWork zve všechny své fanoušky na velký předprázdninový "rozlučkový" koncert. Ten proběhne ve středu 24. června v pražském clubu Retro Music Hall.

NightWork ve složení Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxián, František Soukup, Ondřej SlukaJakub Antl si na středu do Retra pozvali hosty. Budou jimi velikáni VIP unisono sboru. Ten je prý plný známých osobností, které mají velkou touhu zpívat. O disco smršť večera se postará DJ Mario. NightWork slibují, že si pro večer v Retru vymyslí speciální účesy a dokonce se prý během vystoupení několikrát převléknou.
Na svých internetových stránkách přitom kapela píše, že jde o rozlučkový koncert. „Důvodem rozpadu je nedostatek času jednotlivých členů na zkoušení a vystupování. Všichni máme své plány, a tak jsme se rozhodli jít každý vlastní cestou,” píší kluci fanouškům. „Nejvíce vytížený je momentálně Vojtěch Dyk, který připravuje s Michalem Davidem muzikálovou verzi úspěšného seriálu Velmi Křehké Vztahy. Kuba Prachař se pilně věnuje výcviku svého psího přítele, jorkširského teriéra, a Franta Soukup postopadesáté přepisuje svoji nevyhovující diplomovou práci, snaží se do ní vnést alespoň jednu jedinou vlastní myšlenku a zmenšit tak neúnosné parafrázování, “ dodávají hoši. Chcete-li se na vlastní oči přesvědčit, zda je všechno pravda, doražte ve středu do Retra. (lbp)

Podívejte se na NightWork a jejich slavnou píseň Já jsem gay

NightWork (CZ)
Kde:
Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2
Kdy: 24. června
Čas: 20:30
Vstupenky: 210 Kč na místě, 150 Kč v síti Ticketstream

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama