Štítek Reklama
21. 5.2011

Noel Gallagher vyhrožuje fotbalistovi Nevillovi: Vyrvu ti zubama knír!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Jestli nepřestaneš brát jméno Oasis nadarmo do úst, sežeru ti knír! - Autor fotografie: Foto ČTK/PA Anthony Devlin a , koláž Martin Adam

Hvězda někdejší skupiny Oasis Noel Gallagher pohrozil bývalému obránci Manchesteru United Garymu Nevillovi, že se v noci vloupe do jeho domu a vyrve mu knír. Co jej tak rozzuřilo?  Neville podoporoval svůj bývalý fotbalový a použil k tomu část písně Fade Away od Oasis. Jenomže Oasis vždy fandili týmu Manchester City.

Těžko říct, jestli chtěl Gary Neville, když psal na svůj Twitter větu “While we're living the dreams we have as children fade away'. Not if you support United!” (“Zatímco žijeme, sny, které jsme měli jako děti, mizí. Ale nemizí, když fandíte United!”) jen oslavit úspěch svého týmu Manchester United, anebo chtěl i trochu popíchnout bratry Gallagherovy z ex-Oasis.

Pro první variantu mluví to, že Manchester United získal letos devatenáctý titul ostrovní ligy, a stal se tak nejúspěšnějším mužstvem britských dějin, pro druhé fakt, že s bratry Gallagherovými je Neville ve při už dávno a citací jejich písně Fade Away možná docela rád poškádlil fandy rivalů Manchester City.

Oasis - Fade Away

Noel Gallagher se ale nenechal zahanbit a odpověděl typicky Gallagherovsky: “Cítím se uražen. Pokud bude pan Neville nadále plýtvat dědictvím Oasis pro sprosté masy, budu nucen se uprostřed noci vloupat do jeho domu. Přivážu ho na židli, pustím The Best Of Simply Red a svými zuby mu postupně vytrhám jeden vous z jeho kníru za druhým. Přitom budu oslavovat hudbu Oasis a nakonec se mu v****u do tašky. Byl jsi varován!”

Co si z toho odnést? My sice gratulujeme United k rekordu, myslíme si však, že Neville nemá provokovat. A tak v koutku duše doufáme, že Gallagher splní, co slibuje. Zní to totiž zábavně.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama