Štítek Reklama
7. 8.2009

Nové album Robbieho Williamse vyjde v listopadu

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Robbie Williams - Autor fotografie: Foto archiv zpěváka

Fanoušci britského zpěváka Robbieho Williamse (35) se v listopadu po třech letech dočkají. Vyjde totiž jeho nová deska Reality Killed The Video Star.

(Zřejmě) takovéhle bude nové album Robbieho Williamse

Termín, kdy se nové album bývalého frontmana boybandu Take That Robbieho Williamse Reality Killed The Video Star objeví na pultech obchodů, je stanoven na  9. listopadu. O měsíc dříve vyjde první singl nazvaný Bodies. Robbie Willimas označil připravovanou desku na svém blogu za "nářez". Fanoušci prý uslyší "starého Robbieho, nového Robbieho a Robbieho, se kterým se ještě nikdo z nás nesetkal".
Jednu ze skladeb prý Williams věnoval nedávno zesnulému Michaelu Jacksonovi. "Nemohl jsem přijít na text, který by se hodil k jedné z nových písní. Když zemřel, přepsal jsem to a myslel přitom na něj," prozradil Williams k okolnostem vzniku nahrávky.
Producentem Williamsova alba je Trevor Horn, který předtím spolupracoval například s kapelou Pet Shop Boys. Je také spoluautorem hitu Video Killed The Radio Star, který Williamse inspiroval k názvu jeho novinky. Robbie Williams vydal na sólové drázce sedm studiových alb, dva výběry a jedno živé CD.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama