Štítek Reklama
27. 7.2010

Královna melancholie Robyn se vydala na jízdu. Koukněte na klip!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Robyn v klipu Hang With Me

Švédská popová zpěvačka Robyn má nový chytlavý singl Hang With Me, ke kterému nachystala zábavné, i když melancholické video. Robyn v něm uvidíte na cestách a na pódiu v nacpaném klubu, ale i na horské dráze nebo v posteli.

Novinka glampopové zpěvačky Robyn Hang With Me je prvním singlem z alba Body Talk Pt. 2, což je druhý díl zamýšlené trilogie.
RobynKlip k singlu, který se nese v chladných odstínech a Robyn zachycuje v autobuse, na benzínce, na dálnici, na horské dráze, ve studiu, na ulici, v nacpaném klubu i v šatně, je i přes množství míst, na kterých se odehrává, na první pohled melancholický - stejně jako text písničky o přátelství bývalých milenců.
"Když může, měl by pop být sladký a svůdný. Ta písnička je jako sladkokyselý bonbon zabalený v melancholii," říká Robyn o singlu. Šesté studiové album Body Talk Pt. 2 by mělo vyjít v září letošního roku. Podle serveru Acewhobiz.com se v osmi písničkách odráží Robynino "zaujetí opakujícími se hypnotickými, nakažlivými pasážemi a beaty, které muziku pohánějí."

Podívejte se na klip Hang With Me

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama