Štítek Reklama
5. 9.2011

Nový videoklip! Sleduj co se děje na západě!

  • Článek
Více článků jako tento

"Nestačí jenom chtít, musíš na tom makat" ..si řekli Puškyn Nikodem, Zkrat Kratochvíl a Jakub Stelzer a výsledkem tohoto výroku je nový videoklip s krycím názvem „T1000“. Doposud někteří měli co dočinění s plzeňskými projekty jako jsou Divokej Západ, 2. Jakost a Studio Postel.

 

Nestačí jenom chtít, musíš na tom makat ..si řekli Puškyn Nikodem, Zkrat KratochvílJakub Stelzer a výsledkem tohoto výroku je nový videoklip s krycím názvem „T1000“. Doposud někteří měli co dočinění s plzeňskými projekty jako jsou Divokej Západ, 2. Jakost a Studio Postel.

ODKAZ na BandZone

Videoklip ke skladbě „T1000“ je z desky, která vyjde v zimě 2011/12. Tahhle trojice (PN,ZK,JS) začala s natáčením videoklipu v Plzni 13. června 2011 a od začátku srpna se stříhalo, efektovalo, filtrovalo a potilo. Proto si Zkrat kvůli klipu koupil nový potítko za třistadvacettři korun, který do teď splácí. V klipu potítko ale neuvidíte, protože se nachází ve zbylejch 42 GB nepoužitejch záběrů, který neprošly sítem maestra Jakuba Stelzera. Jakub do teď trpí posttraumatickým syndromem vizí oněch dvou výše zmiňovaných.

Klip se točil v Plzni, blízkém okolí a nikde jinde, protože peníze na benzín už nezbyly.

Podporuj toho, koho si myslíš, že bys měl podporovat.

S úctou,

Puškyn Nikodem(Studio Postel),

Zkrat Kratochvíl(ex Divokej západ,2.jakost)

a Jakub Stelzer(videoklip Diverse Voice)…

-------------------------------

-------------------------------

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama