Štítek Reklama
23. 7.2009

Pláže najdete po celé České republice

Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Bolevecký rybník - Autor fotografie: Foto: img.geocaching.com

Nejen Praha nabízí možnost kulturního a sportovního vyžití na pláži u vody. Česká republika je spoustou krásných pláží doslova protkaná. V našem seriálu se na některých na chvilku zastavíme.

Slapy

Nejblíže Praze je oblíbená a hojně navštěvovaná pláž na Slapech. Rekreační oblast Slapy marine se nachází na vodní nádrži, v prostorách autokempu Skalice, pouhých 30 kilometrů od Prahy. Můžete si tady nejen skvěle zaplavat a zarybařit, ale také se po vodní hladině prohánět prakticky v čemkoliv od klasické loďky až po bláznivý stroj aquaskipper, který ke svému ovládání vyžaduje velkou dávkou šikovnosti. Pro osvěžení je tu denně otevřen bar až do pozdních nočních hodin.

V sobotu 25. července sem vyražte na velkou Mexickou párty, která začne v 10 hodin na BONTON molu na vodě. Čeká vás DJ Carlos, krásné modelky, nafukovací čluny se silnými motory, ale hlavně se těšte na celodenní párty zakončenou hudební a světelnou show!

Bolevecký rybník v Plzni

Bolevecký rybník na severním okraji Plzně se může od konce května pochlubit zbrusu novou pláží. Zaplavete si zde v krásném prostředí, z vodních sportů můžete vyzkoušet třeba jachting nebo surfing. Občerstvíte se u stánků a výhodou je i snadná dostupnost plzeňskou MHD. K dispozici je i nudistická pláž.

Lhota

Krásné koupání, čisté pláže, průzračnou vodu a vůni borovic nabízí jezero Lhota poblíž obce Dřísy u Brandýsa nad Labem. Spíše než jako u rybníka si budete připadat jako u moře. Zajímavá je obrovská nudistická pláž, která zaujímá více než čtvrtinu celkové plochy areálu. Nejlépe sem dojedete autem, za parkování ovšem zaplatíte. Můžete si zahrát třeba volejbal, ochuzeni nebudete ani o nabídku stánkového občerstvení.

Vranovská přehrada

Zajeďte se podívat na Vranovskou přehradu, která leží na jižní Moravě nedaleko rakouských hranic a která se honosí přezdívkou Moravský Jadran. Nachází se tu dobře vybavený Camp pláž s restaurací a barem. Využít můžete i promítání v letním kině a celé léto zde od 18 hodin vystupuje zájezdové loutkové divadlo Kašparkův svět manželů Antošových z Opavy.Ve vodě se svezete třeba na tobogánu, půjčíte si šlapadla, nebo vyrazíte pěšky na úchvatnou zříceninu hradu Cornštejn.      

Mohlo by tě také zajímat

YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama