Štítek Reklama
28. 8.2009

Pomožte kapele Toxique natočit klip

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Toxique - Autor fotografie: Foto archiv kapely

Pražští Toxique natáčejí svoje první DVD. Pokud se chcete stát i vy jeho součástí, přijeďte 9.9.2009 do Kravína v Úněticích. Ale pozor, v retro oblečku.

Všichni, kterým se líbí Toxique anebo jsou prostě jenom zvědaví, jsou zváni do únětického Kravína. Tam se totiž 9. září v osm večer bude natáčet historicky první DVD kapely  - a rovnou koncertní. Podmínkou je, aby zájemci o natáčení přišli oblečení do extravagant - retro stylu 30. až 80. Že nevíte, co na sebe? A jak takový styl vlastně vypadá? Pak si budete moci na místě něco stylového vypůjčit. A když dorazíte včas, okolo páté odpoledne, na místě vás i patřičně namalují a přičísnou.

DVD se bude jmenovat  I Love My Sofa a vyjde 19. října. Křtít se ale bude už bude už 8. října v rámci Pražské klubové noci v Lucerna Music Baru. Protože Toxique stojí o to, aby se videonosič dostal mezi co největší počet lidí, budete si ho moci pořídit n anovinových stáncích za  - podle slov kapely - velmi kulantní částku.
Po pražském koncertu se kapela rozjede na I Love My Sofa Tour 2009. Zastávky turné najdete tady. (sli)

Do Únětic se dostanete autobusem č. 355 a 359 ze zastávky Dejvická, Vítězné náměstí, Praha 6 (cca 20min.). Natáčí se od 20 hodin.

Fotogalerie

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama