Štítek Reklama
14. 4.2010

Potvrzeno. Karel Gott si v Praze zazpívá s Bushidem

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Bushido - Autor fotografie: Foto webarchiv zpěváka

Příští středu poprvé dorazí do Prahy populární německý rapper Bushido (32). Svoji show Ein Kessel Boombox představí fanouškům v Lucerna Music Baru. Vrcholem večera bude podle aktuálních informací Koule.cz jeho společný duet s Karlem Gottem (70) Für immer jung. Právě spolupráce s Mistrem Bushida v České republice proslavila.

Bushido září na německé hudební scéně už několik let, Česká republika se o něm ale "ve velkém" dozvěděla až díky albu Heavy Metal Payback (2008). Jednu z písní totiž kontroverzní rapper natočil s českým národním pokladem Karlem Gottem. Für immer jung (Forever Young od německých Alphaville) v podání Bushida a Goťáka se stalo v Německu velkým hitem a i když klip k této písni odmítaly hrát hudební televize MTV nebo VIVA, na YouTube si ho do této chvíle pustily miliony lidí.
Vzhledem k tomu, že účast na koncertě Bushida Gott předem nevyloučil, ptají se nyní fandové, zda slavíka, který se poslední doboupotýkal se zdravotními problémy, v Lucerna baru uvidí. "Ano, přijdu na závěr koncertu, abych si s Bushidem zazpíval," potvrdil dnes Kouli zpěvák, kterého do minulého týdne trápily bolesti po operaci páteře. Teď už je ale fit a naplno pracuje.

Podívejte se na duet Karla Gotta s Bushidem Für immer jung

 

Bushido? Samý problém
Rapper Bushido je potížista. Před časem v rakouském Linci spolu se svými bodyguardy fyzicky napadl devatenáctiletého mladíka, který údajně prořízl pneumatiky jeho BMW. Po patnáctidenním pobytu v cele ho ale policisté propustili na kauci. V polovině března zase muzikanta v Berlíně ohrožovali dva ozbrojenci, nic se mu ale nestalo. Před několika dny se pro změnu objevila zpráva, že Bushido podle hamburského soudu vykrádal části skladeb francouzské skupiny Dark Sanctuary a musí zaplatit 63 tisíc eur (asi 1,6 milionu korun) autorovi hudby a také další, zatím neupřesněnou odškodné.

Bushido - Ein Kessel Boombox
Kdy: 21. dubna
Kde: Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1
Čas: 21.00
Vstupné: 300 Kč v Lucerna Music Baru

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama