Štítek Reklama
3. 3.2009

Přijíždějí AC/DC. Už je ale vyprodáno.

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

AC/DC - Autor fotografie: Foto archiv

Na Prahu míří legendární australská rocková pětice AC/DC. Thle partička už určitě od svého managementu ví, že v úterý 17. března bude koncertovat ve zcela vyprodané pražské O2 Areně. Podle propočtů tam dorazí přes 16 tisíc lidí.

Chtěli byste se na koncert AC/DC vydat, ale rozhodli jste se příliš pozdě, takže na vás nezbyly lístky? Ještě není prohráno. Čeští pořadatelé pro vás totiž mají tip.: „Zkoušejte sledovat portál www.sazkaticket.cz, zda se tam nějaké zbloudilé lístky neobjeví. Nebo musíte shánět jinak." Ale jak? Jedině u překupníků u areny, kteří budou mít lístky dvakrát dražší. A nebo na internetu, třeba bude chtít někdo lístky za rozumnou cenu prodat.

Koncert tvrdých rockerů AC/DC bude každopádně velkou událostí. Kapela sem přijíždí v rámci světového turné Black Ice World Tour, které začalo loni v říjnu v Americe a teď se přesunulo do Evropy. Šňůra navazuje na vydání nové desky Black Ice. Ta se loni v říjnu objevila na trhu po osmi letech od  posledního alba Stiff Upper Lip. Šťastlivci, kteří se na koncert dostanou, se tak můžou těšit nejen na žhavé novinky, ale i na velké hity, kterými bude očekávaný koncert určitě gradovat...

Podívejte se na hochy z AC/DC. Hrají o rock´n´rollovém vlaku...

...a o "obyčejných" rockerech

AC/DC
Kde:
O2 Arena, Praha – Vysočany
Kdy: 17. března
Čas: 20:00
Vstup: je úplně vyprodáno, štěstí zkoušejte přes Sazku.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama