Štítek Reklama
2. 6.2010

Prsatá Heidi, trapný Spencer, nafoukaná Jennifer… Seznamte se!

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Heidi Montag ještě v dobách, kdy její manželství se Spencerem Prattem fungovalo - Autor fotografie: Foto thehollywoodgossip.com

V Hollywoodu to vypadá na výměnu generací. Přihlouplé hvězdičky typu Paris Hilton nebo Jennifer Lopez už nikoho nezajímají, bulvár proto hledá nové a (o něco) mladší „hrdiny.“ Jeho úlovky jsou skutečně kvalitní, a proto není od věci seznámit se alespoň s některými postavami současného dění.

Heidi MontagNení to tak dlouho, co jsme vám v našem šrumci ukázali obrovské silikony Heidi Montag (MTV vysílá do světa další dva obrovské silikony...). Nyní máme tu čest popsat vám všechny zásadní zvraty, které se v Heidině životě za poslední měsíc udály.

Zaprvé skončilo její manželství se Spencerem Prattem. Spencer Pratt, jedna z hvězdiček reality show MTV The Hills, o sobě rád tvrdí, že je jedním z nejslavnějších lidí na světě, a chová se tak, jako by to byla pravda. V dobrodružné reality show I’m a Celebrity, Get Me Out of Here vystupoval dokonce tak nemožně, že ho diváci hned poslali domů.
Nijak idylické nebylo ani samotné Spencerovo manželství s Heidi. Už dávno si stěžovala, že jí Spencer „nedává prostor ani se nadechnout“ a „žárlí i na její matku.“ V pondělí se proto rozhodla k zásadnímu kroku. Na svůj Twitter hodila oznámení, že se rozvádí a že „toto bude nejlepší léto v mém životě“. Na to se rozjela koupit dům v Malibu.

Tady na scénu vstupuje další postava: Jennifer Bunney. Jenn je slečna, která vymetla snad všechny reality show, co se jich v Americe jen točí, svléká se na požádání a ještě o tom stále dokola mluví. Teď se ale chce ukázat v lepším světle. Bunney se v Malibu nastěhuje k Montag a natočí s ní reality show, která ukáže, „jaké holky jsou ve skutečnosti.“
Jestli někdy vznikl napínavější televizní pořad, my v Kouli ho neznáme

Kylie Minogue a Justin Bieber mají nové klipy. Který je lepší?
Ale zpátky k muzice. Kylie Minogue zveřejnila dlouho očekávané video k hitovce All the Lovers. A opravdu se v něm všichni milují. Naproti tomu další megastar světové popmusic, Justin Bieber, (ano, každý přece miluje Justina!) svým videem nijak nepřekvapil. Zase zpívá jako holka a zase má stejný účes.
Tak které video je podle vás lepší?
Podívejte se na All the Lovers od Kylie Minogue


Podívejte se na Never say Never od Justina Biebera

 

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama