Štítek Reklama
4. 10.2009

Richard Müller se vrací, dnes začíná jeho české turné

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Richard Müller - Autor fotografie: Foro archiv zpěváka

Zdá se, že slovenský zpěvák Richard Müller překonal fyzické i psychické problémy a vrací se v plné síle na pódia. Přesvědčí se o tom jeho fandové v šesti českých a moravských městech.

Fanoušci Richarda Müllera před lety doufali, že své prohlášení o ukončení kariéry nemíní zpěvák zcela vážně. A teď se mohou radovat. Dnes se zpěvák rozjíždí na Richard Müller Best Of Tour 09. „Zahřívacím“ kolem pro něj a jeho novou skupinu bylo několik letních festivalových koncertů -  především ten radia Expres a potom legendární Pohoda. Ze všech přicházely pozitivní ohlasy. „Vloni jsem vystupoval na pár festivalech s rockovější verzí svých písní a atmosféra vystoupení, ohlas diváků i nálada v kapele mě nakoply a daly chuť zase živě hrát. Na příští rok sice chystám nové album, ale repertoár tohoto turné bude složený ze známých věcí, které u vás bodovaly v průběhu celé mojí kariéry. Velmi se na to těším,“ vzkazuje svým posluchačům.

Podívejte se na nový klip Richarda Müllera Do batôžka

Na pódia se vrací s kapelou složenou z výborných slovenských muzikantů: Bicí - Juraj Kuchárek, foukací harmonika - bluesman Erich Boboš Procházka, kytara - Peter Markuljak  a baskytara - Braňo Valanaský.  Producenti  slibují hity jako například Milovanie v daždi, Srdce jako kníže Rohan, Nebude to také ĺahké nebo Štěstí je krásná věc. 

Na turné  se připravuje celý tým intenzivně už od května, od června má Müller nový videoklip k písni Do batôžka (cover verze známého hitu Jara FilipaMilana Lasici), kde si zahrál Ivan Trojan.

Zastávky turné:
4. 10. Brno - hala Vodová, 5. 10. Olomouc, Univerzita Palackého, 6. 10. Ostrava - ČEZ Aréna, 9. 10. Plzeň - Lokomotiva Plzeň, 10. 10. Liberec - Tipsport Aréna, 12. 10. Praha - 02 Aréna. Některé koncerty, jako ten pražský, jsou již vyprodané.


Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama