Štítek Reklama
30. 3.2009

Robbie Williams natáčí desku. Ve stejném studiu jako Take That

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Take That. Bez Robbieho - Autor fotografie: Foto archiv Take That

V londýnských studiích producenta Trevora Horna se v současné době rodí dvě desky. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby jednu nenatáčely britské pop stars 90. let Take That, a druhou jejich bývalý parťák Robbie Williams. Ten kapelu opustil v červenci roku 1995, o půl roku později se Take That rozpadli.

Robbie WilliamsČtvrtá deska Robbieho Williamse by měla vyjít na podzim, tři roky po poslední sólovce Rudebox. Robbie je sice podle producenta Trevora Horna v dobrém rozmaru a občas za svými kolegy (a opět i přáteli) z Take That zaskočí, aby se podíval, jak jejich nahrávání probíhá. Rozhodně prý však neplánuje trvalou spolupráci. „Robbie se plně koncentruje na svoji novou desku a na žádný návrat k Take That nemyslí,“  tvrdí Horn. Williams přitom nedávno pro britský bulvární list The Mirror uvedl, že je s ostatními členy Take That v čilém kontaktu a jejich spolupráce je prý na spadnutí. „Uvidíme, co bude. Jestli mi Gary (Barlow, frontman Take That) zavolá, jsem připraven. Mohla by to být zábav," řekl Williams.  

Nadobro zpáky. Že by? Hitovka Take That, ještě s Robbiem

Podle Trevora Horna je sice možné, že se Williams objeví na některém z koncertů plánovaného letního stadionového turné Take That, rozhodně se ale nezúčastní všech show a s kapelou ani nebude nahrávat žádný nový materiál.    
Trevor Horn, který v roce 1995 získal Grammy jako producent písničky Kiss from a Rose soul-popového  Seala, označil Williamse za jednohou z nejlepších zpěváků, se kterými kdy pracoval.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama