Štítek Reklama
14. 4.2011

Sex na prvním rande? Fandové Coldplay ne, nirvanisté ano

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Chris Martin z Coldplay: Radši mě poslouchejte! - Autor fotografie: Foto ČTK

Dnešní Šrumec v šoubizu poreferuje o průzkumu, který ukázal, jak se hudební fanoušci chovají v milostném životě. Nejpočestněji podle něj dopadli milovníci britských Coldplay, největší draci jsou naopak fandové Nirvany. Že by byli Coldplay hudba pro děti? Anebo že by Kurt Cobain působil jako afrodiziakum?

Coldplay, AdeleLady Gaga. To jsou jména interpretů, jejichž fanoušci jsou - co se sexu týče - naprvním rande nejvíce zdrženliví.
Naopak náruživí jsou hned po první schůzce ti, které baví Nirvana, Metallica nebo Linkin Park.

Průzkum provedl server Tastebuds.fm, který seznamuje lidi s podobným hudebním vkusem. Svým uživatelům položil jednoduchou otázku: “Jak daleko jste ochotni zajít při prvním rande?” Na výběr byly odpovědi: Poprvé si jenom povídáme, Možná polibek, Když bude nálada, klidně všechno. Tastebuds posléze odpovědi rozdělil podle hudebního vkusu respondentů.

Coldplay - Scientist


Z průzkumu vyplynulo, že randíte-li s fanoušky Nirvany, jste na nejlepší cestě skončit v posteli hned poprvé. Naopak nejmenší pravděpodobnost je u posluchačů Coldplay. A jak vypadá celkový žebříček? (Stejně si ale myslíme, že se ti rockeři a metalisti jenom vytahujou.)

Nirvana - About a Girl

První rande: V posteli skončí pravděpodobně fanoušci interpretů:

1. Nirvana
2. Metallica
3. Linkin Park
4. Kanye West
5. Gorillaz

První rande: Ve vší počestnosti zůstanou fanoušci interpretů:

1. Coldplay
2. Adele
3. Lady Gaga
4. Katy Perry
5. Kings Of Leon

Justin Bieber ve při s izraelským premiérem
Fanoušci Justina Biebera se ve výsledcích průzkumu nevyskytli. Nejspíš proto, že jsou většinou pod zákonem. Každopádně sám Justin prožil perné chvilky.
Během probíhajícího turné v Izraeli se měl setkat s premiérem Benjaminem Netananjahu. Poté, co se do Justinova programu nevešlo setkání s dětmi, které přežily útoky v pásmu Gazy, ale Netanjahu schůzku zrušil.

Bieberův mluvčí odmítl, že by ze zpěvákovy strany šlo o nepřátelský akt vůči židovskému státu: “Justin se vždy setkává s dětmi v náročných situacích, bez ohledu na jejich původ.” No není to hezké? Jen jestli to dělá i Netanjahu. Pak by zrušení schůzky z jeho strany dávalo smysl.

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama