Štítek Reklama
15. 4.2016

Tady nesexujte! Hrozí vám infekce

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Autor fotografie: Shutterstock.com

Když se milujete někde na veřejném místě, tak vám hrozí nákaza nějakou zrádnou infekcí, která vás může pěkně potrápit. Kde se můžete během vášnivého sexu nakazit?

  1. Pláž – Každý by si řekl, že je to naprosto nádherné a romantické místo, kde se můžete oddávat sexuálním hrátkám. Zkusili jste to? Pokud ano, tak asi víte, že to není nic moc příjemného. A to nejen kvůli písku, který vás může pěkně a hlavně všude (!) poškrábat... Pláž je ale také velkým odpadištěm a ptáci ji znečisťují svým trusem atd... Můžete si tak přivolat nepříjemnou infekci.
  2. Záchod v letadle – Malé a stísněné prostory jsou ze všech nejhorší a to i zmíněná toaleta v letadle. Navíc si zde mnoho lidí neumyje ani ruce, takže není divu, že je místnost plná bakterií, které způsobují infekce.
  3. Parky a hřiště – Sníte o sexu v parku či na hřišti? Tak na to raději zapomeňte, protože je tu spoustu bakterií, odpadků, zvířecích výkalů a dalších nechutných věcí. Navíc zde tráví většinu času kromě dětí i bezdomovci či narkomani.
  4. Divadlo či kino – No, asi vás to již napadlo nebo jste to dokonce již vyzkoušeli, ale není to odporné, když si představíte tu všechnu špínu na koberci, sedadle a opěradle? Hrůůůza.
  5. Šatny ve fitku – Co vás čeká v posilovně? Stafylokok, pásový opar, strepkok a další nepříjemné a nechutné infekce. V tomto prostředí se jim jednoduše nadmíru daří, je zde totiž vlhko a teplo.

6 důvodů, proč mít sex hned na prvním rande. Není na co čekat!

6 tipů, jak docílit toho, aby vám chlap neustále ležel u nohou

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama