Štítek Reklama
6. 6.2016

Top 6 přírodních olejů, které jsou ideální pro péči o pleť

  • Článek
Více článků jako tento
Motiv detailu novinky

Používáte ty nejrůznější krémy, které dnešní obchodní řetězce nabízejí? Nemusíte, stačí, když si pořídíte přírodní oleje, protože ty pleti bohatě stačí, jelikož ji krásně vyživí.

  1. Kokosový olej – Vaše pokožka bude nejen zářit, ale také nádherně vonět po tropické pláži. Kokosový olej je výbornou hydratací, a to od hlavy až patě. Kyselina laurová, kterou obsahuje, bojuje s bakteriemi, viry a plísněmi, které jsou na našem těle. Můžete se s ním dokonce i odličovat nebo si čistit zuby. Dokonce se dá použít i do vlasů, které by po něm měly být krásné a čisté.
  2. Tea Tree olej – Produkt, který se v lékárnách prodává ostošest. Proč je tak populární? Je to proto, že umí dělat zázraky už přes noc. Pokud máte třeba akné, tak můžete použít tento olej a snížíte tak zarudnutí pokožky, otoky anebo se akné ztratí úplně. Je však velmi silný a musíte s ním zacházek s mírou, abyste si pokožku nějakým způsobem nepoškodili.
  3. Konopný olej – Pokud používáte hodně make upu, tak tenhle produkt vám krásně, důkladně a šetrně vyčistí pleť. Konopný olej je také výborný na léčbu akné. Musíte ho však skladovat na chladném a tmavém místě. 
  4. Makadamiový olej – Díky tomuto oleji si můžete zvýšit metabolismus. Pokud vás trápí třeba zácpa, tak je olej ideálním pomocníkem, a to díky vitamínům B a E, které obsahuje. Použít ho můžete i při holení.
  5. Olej z lískových ořechů – Další skvělý pomocník pro citlivou pleť. Dokonce stahuje póry a odstraňuje nežádoucí mastnotu, která se udržuje na naší tváři. Nejlepší je na tomto produktu to, že skvěle vyčistí pleť.
  6. Ricinový olej – Pokud chcete mít dlouhé a husté řasy, tak ricinový olej je jednoznačně zázračným pomocníkem. Můžete ho použít také na obočí. Večer ho naneste a ráno smyjte.

 

Duhované řasy? To je tip na léto, díky kterému vyniknou vaše oči

Hit na léto: Budou se nosit bralette podprsenky

Mohlo by tě také zajímat

  • Článek
YouRadio

Začni poslouchat, co tě baví

iStyle
Štítek Reklama